Developed by JoomLaVision.com

Последние новости


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/pershotrrada.dn.ua/httpdocs/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/pershotrrada.dn.ua/httpdocs/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/pershotrrada.dn.ua/httpdocs/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/pershotrrada.dn.ua/httpdocs/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/pershotrrada.dn.ua/httpdocs/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Анонсы

Опросы

Как часто Вы обращаетесь в органы райсовета?

 


31 сессия 26-03-2014

ПечатьE-mail

Перейти к переченю всех документов
Смотреть все документы на одной странице

 Про виконання делегованих повноважень Першотравневої районної ради  Першотравневою районною державною адміністрацією у 2013 році

№ 6/31-407 от 26.03.2014 

 

Заслухавши та обговоривши звіт райдержадміністрації про виконання в 2013 році повноважень Першотравневої районної ради, делегованих Першотравневій районній державній адміністрації рішенням ради від 17.09.1997          (зі змінами і доповненнями від 29.12.2004 №4/22-264), керуючись ст.43 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. 1.Звіт про виконання делегованих повноважень Першотравневої районної ради Першотравневою районною державною адміністрацією у 2013 році прийняти до відома.
 2. 2.Районній державній адміністрації забезпечити у 2014 році виконання делегованих районною радою повноважень.

 

Голова  районної ради                                                                     М.Д. Аврамов 

 

ДОВІДКА

про виконання делегованих повноважень Першотравневої районної ради Першотравневою районною державною адміністрацією за 2013 рік

 

Шановні депутати та запрошені !

Основою в реалізації делегованих повноважень районною радою районній державній адміністрації є забезпечення збалансованого економічного, соціального і культурного розвитку території району на основі раціонального та ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів.

Діяльність райдержадміністрації проводиться на принципах прозорості, підвищення ефективності прийнятих управлінських рішень і направлена на всебічне задоволення прав і свобод громадян.

На початку звіту хочу подякувати громаді, районній раді, депутатам, сільським, селищним головам, керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, структурним підрозділам районної державної адміністрації за співпрацю, конструктивну позицію, розуміння та прийняття рішень, які дали змогу організовувати стабільну життєдіяльність району, вирішити актуальні проблеми його мешканців.

         Серед пріоритетів в роботі районної державної адміністрації є соціальний захист населення, виконання районної Програми подолання бідності, затвердженої на 2012-2015 роки, сприяння у створенні нових робочих місць, легалізація заробітної плати, надання допомоги соціально незахищеним верствам населення.

У звітному періоді проведена значна робота, пов’язана з реалізацією вимог законодавства України та виконання Програми економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік. Хід виконання Програми, інших цільових програм розглядався на сесіях районної ради, засіданнях колегій райдержадміністрації, нарадах за участю сільських, селищних голів, депутатів, представників підприємств та організацій, що діють на території району.

Реалізація заходів Програми дозволила забезпечити збільшення надходжень до бюджету усіх рівнів, поліпшити фінансові показники, забезпечити вирішення соціальних проблем.

До зведеного бюджету надійшло податків і зборів 56,5 млн. гривень, що на 11,3% вище рівня 2012 року, річна Програма виконана на 107,6%.

           У результаті цілеспрямованої спільної роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування бюджет району виконано на 115,3%. Фактично надійшло доходів в бюджет району в сумі 50,3 млн. грн., що на 12,5% більше рівня 2012 року. Отримано трансфертів з держбюджету в сумі 52,2 млн. грн.

Збільшилися надходження податку з доходів фізичних осіб на 13,2%, плати за землю на 9,4%, місцевих податків і зборів надійшло на 8,3% більше.

Провідну роль в економіці району займає агропромисловий комплекс. Станом на 01.01.2014 в районі діють 99 економічно активних сільськогосподарських підприємств. Аналіз результатів аграрного сектору економіки району свідчить, що в складних економічних і погодно-кліматичних умовах проводилась робота щодо створення сприятливого ринкового середовища для агробізнесу, ефективного використання земельно-майнових ресурсів на селі.

            Валової продукції сільського господарства вироблено на суму 129,4 млн.грн., що на 11,8 % більше 2012 року. Програму виконано на 108 %.

         Загальний обсяг реалізованої промислової продукції за 2013 рік склав 10 млн. 968 тис.грн. Річна Програма виконана на 84,4%.

У районі реалізовується районна Програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки. Станом на 01.01.2014 року в районі підприємницьку діяльність ведуть 1244 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 4 середні підприємства, 200 малих підприємств та 1040 підприємців-фізичних осіб.

Товарообіг зріс на 33,1% і склав 46 млн.грн., що становить 1691 гривню на душу населення. Обсяг реалізованих послуг в районі склав 51,9 млн.грн.

В районі успішно діє Єдиний дозвільний центр, через який протягом 2013 року було видано 61 документ дозвільного характеру, надано 202 консультації.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» у грудні 2013 року відкрито районний Центр надання адміністративних послу

Розвитку економіки району сприяє інвестиційна діяльність. За минулий рік освоєно капітальних інвестицій в сумі 92 млн 621 тис.грн., що на 8,4% більше 2012 року.

З державного бюджету на соціально-економічний розвиток району отримано 1 млн 250 тыс.грн.

За 2013 рік введено в експлуатацію 139 житлових будинків, загальною площею 24845 кв.м. вартістю 77 млн. 564 тис.грн., середня вартість 1 кв.м. житла склала 3122 грн. 

                             Шановні присутні ! 

Одна з головних функцій держави, яка має виконуватись завжди і за будь-яких умов на користь непрацездатних, людей похилого віку, інвалідів, ветеранів, малозабезпечених громадян, сімей з дітьми та дітей, в житті яких виникли проблеми, - це соціальний захист населення.

Пріоритетним напрямком у роботі райдержадміністрації є підвищення життєвого рівня населення району.

Середньомісячна зарплата одного штатного працівника в галузях економіки збільшилася на 10,4% і за 2013 рік склала 2583 грн.

Станом на 1 січня 2014 року нам   вдалося повністю погасити заборгованість по заробітній платі по статистичному колу економічно активних підприємств району.

Середній розмір пенсії збільшився на 8,5% і склав 1366 грн. Заборгованості Пенсійного фонду перед пенсіонерами немає.

Чисельність безробітних на 01.01.2014 року склала 309 осіб. За 2013 рік послугами Центру зайнятості скористалося 890 осіб незайнятого населення, що становить 100,8% до минулого року.

У звітному періоді за допомогою центру зайнятості:

- працевлаштовані 394 особи, в тому числі 102 особи, що відносяться до квотної категорії.

- надана одноразова допомога на відкриття підприємницької діяльності 10 безробітним.

- надана компенсація єдиного соціального внеску 2 роботодавцям на суму 8,0 тис. грн. 

За 2013 рік в районі створено 354 нових робочих місць.

З метою створення сприятливих умов для прийому громадян та для забезпечення впровадження єдиної технології прийому громадян, які звертаються за призначенням соціальної допомоги, в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації працю громадська приймальня, телефонна «Гаряча лінія», здійснюється виїзд «мобільного офісу» у населені пункти району. Всі види державної допомоги профінансовані вчасно, заборгованості немає. Субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надано 1423 сім'ям, всього на суму 2 млн.395 тис. грн.

         Питання щодо транспортного обслуговування населення району та перевезення громадян розглядаються на засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

Завдяки спільним зусиллям райдержадміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування протягом звітного періоду забезпечено поступовий розвиток усіх складових гуманітарної сфери району.

Діяльність закладів освіти спрямована на підвищення якості освіти і виховання, всебічного розвитку дітей дошкільного віку, школярів, надання рівного доступу до здобуття якісної освіти. Виконується Програма розвитку освіти Першотравневого району на 2012-2016 роки.

У районі 8 дошкільних навчальних закладів на 703 місця, в яких здобувають дошкільну освіту 562 дитини, рівень відвідування садків складає 79,9%. На черзі в дитячі садки перебуває 34 дитини.

Мережа загальноосвітніх навчальних закладів складається з 14 загальноосвітніх шкіл, в яких навчається 1973 учня.

Організоване поетапне відродження національної школи, комп’ютерне обладнання навчальних закладів, створення умов для розвитку обдарованих дітей, науково-методичне забезпечення процесу навчання та виховання дітей дошкільного віку та учнів шкіл району. Проведено ряд заходів з нагоди відзначення Року дитячої творчості.

            Всіма видами харчування охоплено 1736 учнів, що становить 88% від загальної кількості дітей. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.02 № 856 "Про організацію харчування окремих категорій учнів" за державні кошти стовідсотково харчуються учні початкових класів, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Виконання заходів Державної цільової програми «Шкільний автобус» дозволило вирішити питання підвозу дітей сільської місцевості до місць навчання. Використовується 7 шкільних автобусів.

Проводилась робота щодо поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти. За рахунок спонсорських коштів проведено капітальні та поточні ремонти на суму 319 тис.грн.

            Протягом звітного періоду приділялась увага питанням розвитку культури і мистецтва та організації змістовного дозвілля. У районі функціонує 18 клубних установ, централізована бібліотечна система, районна дитяча школа мистецтв. Здійснено значну роботу щодо проведення районних заходів з нагоди державних та професійних свят, спрямованих на збереження та пропаганду культурної спадщини та відзначення кращих представників району, в тому числі районних конкурсів «Кришталева чайка», «Гордість району».

            Всього в районі 23 пам'ятники історії та культури, 378 об'єктів археологічної спадщини - кургани. Всі пам'ятники історії та культури передано у комунальну власність. На даний момент проводиться робота по складанню охоронних договорів на об'єкти археології.

Першотравневий район бере участь у пілотному проекті згідно з Указом Президента України по реформуванню системи охорони здоров’я. Розпочато другий етап пілотного проекту. Основне завдання – це надання доступної якісної медичної допомоги населенню району.

У структурі Центру первинної медико – санітарної допомоги 6 амбулаторій, 7 ФАПів, 8 фельдшерських пунктів. В структурі Першотравневої центральної районної лікарні – 5 відділень та спеціалізовані кабінети поліклініки.

Станом на 01.01.2014 року стаціонарна служба має потужність у 120 ліжок, що на рівні минулого року і в розрахунку на 10 тис. населення складає 44,1 ліжка.

Протягом 2013 року вжито заходів щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я району. Від Міністерства охорони здоров'я України отримано обладнання та автотранспорт для Центру первинної медико-санітарної допомоги на суму близько 1,5 млн. грн., для центральної районної лікарні - обладнання на суму 562 тис. грн . Проведена заміна віконних блоків в центральній районній лікарні, виконано ремонт каналізаційної системи інфекційного відділення. Протягом 2013 здійснювалася реалізація районної Програми з реконструкції ФАПів та амбулаторій, зокрема проведені ремонти будівлі для розміщення пункту постійного базування бригади екстреної медичної допомоги в смт.Ялта, Урзуфської, Ялтинської, Мелекінської амбулаторій, Стародубівського, Захарівського, Білосарайського ФАПів. З метою реалізації державних і регіональних Програм з охорони здоров'я використано 1млн.737,8 тис.грн, в тому числі з районного бюджету – 671,1 тис.грн.

У районі створена і діє організація фізкультурно-оздоровчої роботи та спортивно-масових заходів. Значна увага приділяється формуванню здорового способу життя. Функціонують фізкультурно-спортивне товариство «Колос», дитяча юнацька спортивна школа, 4 спортивних клуби, Федерація футболу. Виконується Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

Протягом року проведено 25 спортивно - масових заходів, в яких взяли участь 8,5 тис. учасників.   Чисельність населення, що займається фізичною культурою і спортом, склала 10,3 тис. осіб (38 % населення району).

Значно покращено матеріальну базу   для занять футболом та силовими видами спорту.

           Усього використано на розвиток фізичної культури і спорту 935,6 тис. грн., в тому числі з обласного бюджету -53 тис.грн., з районного бюджету 366,1 тис. грн. і спонсорські кошти на суму 516,5 тис. грн.

          Забезпечується у районі реалізація державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді. Пріоритетним напрямком у роботі райдержадміністрації залишається соціальний захист дітей, багатодітних та малозабезпечених сімей, сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

На території району проживає 10600 дітей, підлітків та молоді, що становить майже 39% загальної чисельності населення. Всього в районі 138 багатодітних сімей, в яких виховується 474 неповнолітніх дітей.

Під соціальним супроводом районного Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді перебувала 231 сім’я найбільш уразливих верств населення.

Службою у справах дітей здійснюється контроль за умовами утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування   в сім’ях опікунів та піклувальників, прийомних сім’ях шляхом відвідування та обстеження умов проживання. На територіальному обліку перебуває 82 дитини з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

На теперішній час в районі функціонують:

- чотири прийомні сім’ї, в яких виховується 8 прийомних дітей;

- один дитячий будинок сімейного типу.

         Реалізовується Програма «Оздоровлення та відпочинок дітей на 2013-2014 роки». Всього впродовж 2013 року:

- оздоровлено 1291 дитину, що становить 61,2% від загальної кількості дітей шкільного віку, з них 691 дитину пільгової категорії (54% від загальної кількості пільгової категорії дітей);

- на базі шкіл району функціонувало 8 пришкільних таборів з денним перебуванням 330 учнів (26 % від загальної кількості пільгової категорії). З районного бюджету використані кошти у сумі 41,5 тис. грн.

         Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації виписано та видано посвідчень батьків багатодітної сім’ї – 142, дітей з багатодітної сім’ї – 486 .

Згідно з Положенням про почесні звання України у 2013 році   почесне звання «Мати-героїня» присвоєно п’ятнадцяти багатодітним матерям. Усього з 2007 року 25 жінок району отримали почесне звання «Мати-героїня».

У минулому році проведено ряд заходів по Програмі охорони навколишнього природного середовища. У квітні-травні проведений двомісячник з благоустрою населених пунктів району та підведені його підсумки. В селах і селищах району проводились роботи з благоустрою біля приміщень бюджетних установ, індивідуальних дворів, проведена робота по упорядкуванню об'єктів культурної спадщини, кладовищ, пам’ятників та меморіальних комплексів. Прибрано і впорядковано вулиці та дороги населених пунктів, зупинки громадського транспорту. Витрати на благоустрій за рахунок усіх джерел фінансування за минулий рік склали 3млн.100 тис.грн.

На території району продовжує розвиватися курортна зона. У літній оздоровчий період були відкриті 96 баз відпочинку та 7дитячих оздоровчих центрів.

         У звітному періоді приділялась увага розвитку інфраструктури, ремонту доріг як комунального, так і місцевого значення. Виконані роботи по капітальному та поточному ремонту доріг з державного та місцевого бюджетів на 987 тис.грн .

У сфері постійної уваги райдержадміністрації знаходяться повноваження, що стосуються діяльності місцевих землевпорядних органів. Триває робота по заміні земельних сертифікатів на державні акти на право власності на землю, проведення роботи щодо ведення Державного земельного кадастру, нормативно-грошової оцінки, розмежування земель державної та комунальної власності, встановлення меж населених пунктів.

            Виконання делегованих повноважень, спрямованих на попередження надзвичайних ситуацій і зниження можливого збитку при стихійних лихах, забезпечує районна комісія з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Особлива увага в районі приділяється забезпеченню безперебійної роботи об'єктів житлово-комунального господарства.

Рівень оплати населення за житлово-комунальні послуги за 2013 рік склав 103%.

Проведена реконструкція зовнішнього вуличного освітлення за рахунок місцевих бюджетів на 74 тис.грн. Виконувались роботи по капітальному ремонту електричних мереж вуличного освітлення, встановлення економних освітлювачів в населених пунктах.

         У 2013 році створене одне об’єднання співвласників багатоквартирних будинків в будинку № 42 по вул. Морських десантників в смт. Мангуш, загальною площею житлового фонду – 701 кв.м..

 

         Аналіз роботи райдержадміністрації свідчить, що завдання, передбачені делегованими повноваженнями, вирішувалися послідовно і результативно у тісній співпраці з органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ і організацій та були спрямовані на стабілізацію економічного становища в районі. За підсумками роботи за 2013 рік в обласному рейтингу за рівнем соціально-економічного розвитку Першотравневий район посів шосте місце серед 17 районів області.

Всі питання, пов'язані з виконанням райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень, знаходяться на постійному контролі і вживаються заходи щодо забезпечення їх виконання.

       Я щиро вдячний за підтримку усім, хто допомагав розумінням та конструктивними порадами у реалізації відповідних завдань. Висловлюю сподівання на подальшу злагоджену роботу по забезпеченню соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад району. Адже від наших спільних зусиль значною мірою залежить, як буде розвиватися район, як житимуть наші люди.

Дякую за увагу.


Об утверждении отчета об исполнении районного бюджета за 2013 год

№ 6/31-408 от 26.03.2014

 

Руководствуясь ст. 80 Бюджетного кодекса Украины, ст.43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», учитывая заключение постоянной комиссии районного совета по вопросам планирования бюджета, финансирования, развития малого и среднего бизнеса, социально-экономическому развитию, районный совет

РЕШИЛ:

1. Утвердить отчет об исполнении общего объема доходов районного бюджета за 2013 год по доходам в сумме 79151,7 тыс.грн. и по расходам в сумме 76932,0 тыс.грн. (прилагается), в том числе:

1.1.По общему фонду районного бюджета:

- по доходам в сумме 15714,9 тыс.грн., с учетом субвенций и дотаций из государственного бюджета – 59166,2 тыс.грн.

- по расходам в сумме – 72787,9 тыс.грн.

               1.2. По специальному фонду районного бюджета:

- по доходам в сумме - 1435,6 тыс.грн., с учетом субвенций из государственного бюджета – 2835,0 тыс.грн.

- по расходам в сумме – 4144,1 тыс.грн.

 

Председатель районного совета                                                     Н.Д. Аврамов                                          

                                                

Пояснительная записка к решению районного совета «Об утверждении отчета об исполнении районного бюджета за 2013 год»

Доходная часть

По итогам 2013 года в районный бюджет поступило налогов, сборов и обязательных платежей, а также межбюджетных трансфертов 79151,7 тыс.грн (100,1 %) к утвержденным годовым назначениям, в том числе:

- собственные и закрепленные доходы районного бюджета – 17150,5 тыс.грн.;

- субвенции из государственного бюджета   - 24622,5 тыс.грн.;

- средства, которые передаются в райбюджет – 837,8 тыс.грн.;

- дополнительная дотация с государственного бюджета на выравнивание финансовой обеспечнности местных бюджетов – 2803,4 тыс.грн.;

- другие субвенции – 2449,1 тыс.грн.;

- дотация выравнивания из государственного бюджета – 21032,0 тыс.грн.;

- другие дополнительные дотации – 8097,9 тыс.грн.;

- субвенция с государственного бюджета местным бюджетам на строительство, реконструкцию, ремонт и содержание дорог коммунальной собственности – 780,7 тыс.грн.;

- субвенция из государственного бюджета местным бюджетам на осуществление мероприятий по социально-экономическому развитию отдельных территорий – 1236,4 тыс.грн.;

- субвенция на проведение расходов местных бюджетов, которые не учитываются при определении объема межбюджетных трансфертов – 100,7 тыс.грн.

- субвенция с государственного бюджета местным бюджетам на проведение выборов – 40,7 тыс.грн.

Доходы общего фонда районного бюджета (без учета межбюджетных трансфертов) составили 15714,9 тыс.грн., специального фонда 1435,6 тыс.грн, или соответственно 101,4 % и в 2,6 р.б. к годовому плану.

     Основным источником наполнения общего фонда районного бюджета является налог с доходов физических лиц, удельный вес которого в объеме поступивших собственных доходов составляет 98,8 %. За 2013 год поступило 15522,9 тыс.грн. указаного налога, что на 1814,1 тыс.грн. больше аналогичного периода прошлого года и составляет 101,4 % к уточненному годовому плану.            

                                           Расходная часть

 

         Расходная часть районного бюджета за   2013 год исполнена в сумме 76932,0 тыс. грн. или 95,3 % к уточненым назначениям по районному бюджету, в т.ч. по общему фонду ассигнования освоены в сумме 72787,9 тыс грн. по специальному фонду 4144,1 тыс. грн., что составляет 95,8% и 88,4 % соответственно.

           Свыше 96,5 % объема расходов общего фонда районного бюджета направлено на содержание учреждений и осуществление мероприятий в системе образования, здравоохранения, социальной защиты и социального обеспечения, культуры, физической культуры и спорта, из них :

-         образование – 25383,9 тыс. грн. или 97,8 % к уточненным              

                                                         годовым   назначеним;

-         здравоохранение – 15147,3 тыс. грн. или 98,6 %;

-         социальную защиту и социальное обеспечение – 26237,3 тыс.грн.                      

                                                                                           или 97,7%;

-         культура и искусство – 3213,2 тыс.грн. или 96,7 %;

-         физическую культуру и спорт – 275,8 или 92,4 %.

 

             За 2013 год в структуре расходов общего фонда по отраслям непроизводственной сферы наибольший удельный вес занимают расходы по защищенным статьям : по образованию 93,0 %, здравоохранению 97,9%, по культуре 91,0 %.

            Финансирование расходов, а также перечисление межбюджетных трансфертов сельским и поселковым бюджетам за счет субвенций из государственного бюджета осуществлялось в пределах фактически поступивших сумм из государственного бюджета.

 

Начальник финансового

управления райгосадминистрации                                             Е.В.Аниченко


Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 03.02.2014 №6/30-400 «Про районний бюджет на 2014 рік»

№ 6/31-409 от 26.03.2014

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», прийнятим Верховною Радою України в цілому, статтей 72 та 78 Бюджетного кодексу України, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   районна рада

ВИРІШИЛА:

Внести наступні зміни та доповнення до рішення сесії районної ради від 03.02.2014 №6/30-400 «Про районний бюджет на 2014 рік»:

1. У абзаці першому підпункту 1.1. пункту 1 замінити цифри 75840,3 на цифри 76064,0;

2. У другому абзаці підпункту 1.1. пункту 1 замінити цифри 74300.6 на цифри 74476,3; цифри 1539,7 на цифри 1587,7

3. У пункті 2 замінити цифри 75840,3 на цифри 76769,7; цифри 74300,6 на цифри 75156,3; цифри 1539,7 на цифри 1613,4.

4. Доповнити пункт 3 підпунктами 3.3, 3.4 та 3.5 наступного змісту;

3.3. Дефіцит загального фонду районного бюджету в сумі 700,0 тис.грн., джерелом покриття якого визначити вільні залишки бюджетних коштів загального фонду на початок року ;

3.4. Профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 20,0 тис.грн., направленням використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

3.5.Дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 25,7 тис.грн., джерелами покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 20,0 тис.грн., залишки коштів спеціального фонду на початок року в сумі 5,7тис.грн.

5.Доповнити пункт 10.2 підпунктом 10.2.4. наступного змісту:

«10.2.4. Проведення розрахунків у повному обсязі між районним та сільськими і селищними бюджетами по дотації вирівнювання щомісяця до 10 числа.»

6. Додатки 1,2, 3, 3-1, 5 викласти в новій редакції та доповнити рішення новим додатком 7.

 

Голова районної ради                                                                      М.Д.Аврамов

 

 

                                                                                                                                                                     Пояснювальна записка

«Про внесення змін та доповнень

до рішення районної ради від 03.02.2014

№ 6/30-400 «Про районний бюджет на 2014 рік»»

Доходна частина районного бюджету збільшується на 175,7 тис.грн.:

-         за рахунок субвенції обласного бюджету на реалізацію мініпроектів в сумі 170,7 тис.грн

-         на суму виділеної субвенції Мангуською селищною радою на фінансування програми «Розвиток освіти»-5,0 тис.грн

   Видаткова частина збільшується :

-         за рахунок направлення вільних залишків на початок року на фінансування видатків по заробітній платі по загальноосвітніх школах в суммі 700,0 тис.грн , у тому числі на заробітну плату 510,0 тис.грн, на нарахування -190,0 тис.грн.

-         збільшуються видатки на придбання костюмів для вихованців ЦДТ в сумі 5,0 тис.грн(субвенція Мангуської селищної ради)

-         кошти субвенції обласного бюджету на фінансування мініпроектів розподілені: ЦДТ в сумі 99,8 тис.грн на заміну 120 кресел глядацької зали, монтаж каркасу та придбання одягу сцени та Ялтинській селищній раді (КФК 250380) на облаштування дитячої площадки в сумі 70,9 тис.грн.

Згідно ст..72 Бюджетного кодексу України затверджено дефіцит районного бюджету в сумі 700,0 тис.грн. По КФК 11010000 «Податок на доходи фізичних осіб» в межах затверджених річних призначень уточнено помісячний розпис з урахуванням фактичних надходжень в 2013 році.

   Крім того, в рішенні враховані розпорядження голови районної ради прийняті в міжсесійний період, щодо перерозподілу обсягів субвенції з державного бюджету на соціальний захід між функціональною класифікацією видатків районного бюджету.

 

Начальник фінансового управління                                         О.В.Аниченко


Про виконання рішення районної ради від 26.12.2012 № 6/19- 275 «Про Програму економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік»    

№ 6/31-410 от 26.03.2014

   Заслухавши звіт райдержадміністрації про виконання рішення районної ради від 26.12.2012 №6/19-275 «Про Програму економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік» (далі – Програма) районна рада відзначає, що послідовна реалізація завдань і заходів Програми економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік дозволила забезпечити збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, що сприяло вирішенню соціальних проблем в районі.

До бюджетів усіх рівнів зібрано податків, зборів та інших обов’язкових платежів у сумі 56454,5тис.грн., що на 11,3% перевищує збір за 2012 рік.

Зросли доходи бюджету району (без трансфертів) на 12,5 % (50271,5 тис.грн.), збільшилися видатки району на 9,7% (111142,0 тис.грн.). Зменшився податковий борг до бюджетів всіх рівнів на 32,4 % (1419,5 тис.грн); у тому числі зменшено податковий борг до Державного бюджету на 73,5 % (305,1 тис.грн).

В агропромисловому комплексі виробництво валової продукції сільського господарства збільшилося на 11,8% (129382 тис.грн.), у тому числі у тваринництві на 8,6% (19268 тис.грн.) і у рослинництві на 12,4%             (110114 тис.грн.). Валовий збір зернових збільшився на 23,5% і склав 49740,1 тонн. Зросла врожайність зернових на 32,6% (25,2 ц/га), врожайність соняшника на 10,5% (14,7 ц/га). Збільшилося виробництво хлібобулочних виробів на 1,1%, виробництво борошна на 4%.

           Вирощування худоби та птиці зросло на 4,9% (298,5 тон), поголів’я великої рогатої худоби на кінець року збільшилося на 9,3% (3009 голів), у тому числі корів на 11,9% (1496 голів).   Середній надій молока на одну корову зріс на 8,4% (4673кг), виробництво молока також зросло на 8,4 % і склало 6247,7 тонн.

           Середньомісячна заробітна плата штатних працівників збільшилася на 10,4% і склала 2583 грн. Видатки Пенсійного фонду України зросли на 8,1% (129434,6 тис.грн.). Середньомісячний розмір пенсії збільшився на 8,5% і склав 1366,14 грн. Кількість підприємців-фізичних осіб зросла на 11,6 % (1040 осіб).

           Рівень сплати населення за житлово-комунальні послуги склав 103%. Обсяг капітальних інвестицій у фактичних цінах у 2013 році склав 92621 тис.грн. проти 85421 тис.грн. у 2012 році. На 25,6% збільшився обсяг прийнятого в експлуатацію житла (24845 м.кв).                                    

           Проведено значну роботу з виконання заходів щодо соціального захисту населення, вирішення проблем в гуманітарній сфері: освіті, охороні здоров’я, культурі, фізичному вихованні, молодіжній політиці та діяльності стосовно дітей.

           Однак, обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах до рівня 2012 року зменшився на 14,6% (10968 тис.грн.). Обсяг реалізованих послуг зменшився на 3,4% (51888,1 тис. грн). Зменшився валовий збір соняшника на 4,7% (17373,4 тонн). Податковий борг до місцевого бюджету зріс на 17,2% і на 01.01.2014 становив 1114,4 тис.грн.

Недовиконане завдання Програми по створенню нових робочих місць на 29,2%. Кількість створених робочих місць зменшилась на 13,9% (354 проти 411 у 2012 році). На 6,6% зросла кількість осіб, які мають статус безробітних (309 осіб). Середньооблікова чисельність працівників, занятих в економіці, зменшилася на 24% (3336 чол.). Середньомісячна заробітна плата штатних працівників на 31,2% нижче середнього рівня по регіону.

          В цілому на виконання заходів Програми за рахунок усіх джерел фінансування (за оперативними даними) було спрямовано 226005,9 тис.грн., у тому числі коштів державного бюджету - 37903,6 тис.грн., коштів обласного бюджету – 2090,4 тис.грн., коштів бюджету району 8771,1 тис.грн., коштів підприємств – 99928,4 тис.грн., інші джерела – 77312,4 тис.грн.

                  

   Враховуючи викладене, керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Звіт райдержадміністрації про виконання рішення районної ради від 26.12.2012 №6/19-275 «Про Програму економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік» взяти до відома.

          

2. Відзначити, що в результаті спільних дій райдержадміністрації, районної ради, виконкомів сільських та селищних рад, підприємств, організацій, профспілок, депутатів усіх рівнів, в цілому забезпечено виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік.

 

 1. 3.Зняти з контролю як такі, що в основному виконані, рішення районної ради:

- від 26.12.2012 №6/19-275 «Про Програму економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік»;

- від 18.04.2013 №6/22-326 «Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2012 №6/19-275 «Про Програму економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік»;

- від 26.06.2013 №6/23-338 «Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2012 №6/19-275 «Про Програму економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік»;

- від 25.09.2013 № 6/25- 354 «Про хід виконання рішення районної ради від 26.12.2012 №6/19-275 «Про Програму економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік» у першому півріччі 2013 року»;

- від 25.09.2013 №6/25-355 «Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2012 №6/19-275 «Про Програму економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік»;

- від 25.12.2013 №6/29-380 «Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2012 №6/19-275 «Про Програму економічного і соціального розвитку Першотравневого району на 2013 рік».

 

Голова районної ради                                                                                  М.Д. Аврамов

 

Справка

о выполнении решения районного совета от 26.12.2012 № 6/19-275

«О Программе экономического и социального

развития Першотравневого района за 2013 год 

Последовательная реализация мероприятий Программы экономического и социального развития Першотравневого района на 2013 год позволила обеспечить увеличение поступлений в бюджет всех уровней и на этой основе решить социальные проблемы в районе.

 

За 2013 год в Сводный бюджет поступило налогов и сборов 56 млн. 455 тыс.грн., что на 11,3% выше уровня прошлого года. В том числе в госбюджет поступило 8,4 млн.грн., (рост 6,2%) в местный бюджет (с учетом областного) – свыше 48 млн.грн., что на 12,2% выше уровня прошлого года.

В сравнении с 2012 годом по основным источникам доходов в местный бюджет увеличилось поступления:

1) по налогу с доходов физических лиц на 3,6 млн.грн. или на 13,2%;

2) платы за землю – на 1 млн.грн. или 9,4%;

3) по единому налогу СПД на 677 тыс.грн. или на 43,4% больше.

Но наряду с этим уменьшилось поступление платежей по фиксированному сельхозналогу, по налогу на прибыль, по плате за лицензию, экологического налога.

Сумма налогового долга по состоянию на 1 января 2014 года в Сводный бюджет составляет 1 млн. 420 тыс.грн., что на 32,4% меньше чем на 1 января 2013 года, в том числе в Государственный бюджет – 305,1 тис. грн., в Местный бюджет почти 1 млн. 114 тыс.грн.

              

В бюджет района поступило доходов общего и специального фондов без трансфертов в сумме 50 млн. 271,5 тыс.грн., что на 12,5% больше 2012 года.

Основным источником наполнения бюджета района остаётся налог с доходов физических лиц (23,3 млн. грн.), удельный вес которого в объёме собственных и закреплённых доходов общего фонда бюджета составил 63,1%. Второе место занимает плата за землю, ее удельный вес составляет 32,3 % или 11 млн. 907 тыс.грн.

Расходная часть сводного бюджета района с учетом трансфертов из госбюджета исполнена в сумме 111 млн. 142 тыс. грн., что на 4,9 больше прошлого года. Сохраняется социальная направленность в использовании бюджетных средств, что обусловлено увеличением объема расходов на социальную защиту населения за счет субвенции из госбюджета в результате расширения контингента получателей социальных гарантий и увеличения уровня заработной платы работникам бюджетной сферы.

Из общей суммы расходов свыше 75% направлено на содержание учреждений и проведение мероприятий в системе образования, здравоохранения, социальной защиты и социального обеспечения населения, культуры, физкультуры и спорта.

 

В агропромышленном комплексе за 2013 год произведено валовой продукции сельского хозяйства на сумму 129 млн. 382 тыс. грн., что на 11,8% больше 2012 года.

В животноводстве за 2013 год:

- выращено скота и птицы (в живом весе) 298,5 тонн, Программу выполнено на 93,9% и 104,9 % к прошлому году;

- реализовано на убой скота и птицы (в живом весе) 99,5 тонны, Программу выполнено на 35,8% и 37,7% к прошлому году;

- молока получено 6247,7 тонн, что составляет 113,9% выполнения Программы и 108,4% к прошлому году;

- на 8,4% также увеличился средний надой молока на одну корову и составил 4673 кг.

В 2013 году собрано 49740,1 тонн зерновых при урожайности 25,2 ц/га. Выполнение Программы составило 91,4%, что обусловлено засушливой осенью в 2012 году и аномально высокими температурами в весенний период 2013 года. Подсолнечника собрано 17373,4 тонны при урожайности 14,7 ц/га.

 

   Общий объём реализованной промышленной продукции составил 10 млн. 968 тыс.грн. Годовая Программа по реализации промышленной продукции выполнена на 84,4%, объем производства промышленной продукции уменьшился по сравнению с уровнем прошлого года в отпускных ценах в целом на 14,6%. Спад производства произошел как на Форице (на 18,4%) , так и на Старокрымском карьере (на 6,4%).

 

Среднемесячная зарплата за 2013 год по основному статистическому кругу предприятий района увеличилась на 243 грн. и составила 2583 грн., что на 10,4% больше 2012 года (при среднеобластном темпе роста 7,4%), однако это на 31,2% ниже среднего уровня по Донецкой области (3755 грн.). Среднесписочная численность штатных работников составила 3тыс.336 человек.

 

По состоянию на 01 января 2014 года полностью погашена задолженность по заработной плате по статистическому кругу предприятий района.

 

         Пенсионное обеспечение.  В районе проживает 7869 пенсионеров или 29% населения.   Среднемесячный размер пенсии по району увеличился на 8,5% и составил 1366 грн.14 коп.

 

При потребности на выплату пенсий 129 млн. 434,6 тыс. грн., в бюджет Пенсионного фонда поступило 28 млн. 252,3 тыс. грн. Годовая Программа по доходам выполнена на 75,5%. Обеспеченность собственными средствами составила 21,8 %.

 

         На протяжении 2013 года услугами службы занятости воспользовалось 890 чел. незанятого населения(100,8% к аналогичному показателю прошлого года). Из них было трудоустроено 394 чел. или 107,1% показателей Программы занятости на 2013 год.

На 1 января 2014 года имели статус безработного 309 человек, это больше аналогичного периода на 6,6%. Вакансий на эту дату от работодателей было зарегистрировано 7, то есть на 1 рабочее место претендовали 44 безработных.

         За 2013 год десяти безработным выдана одноразовая помощь на открытие предпринимательской деятельности.

При Плане 500 фактически создано 354 новых рабочих мест или 70,8% годового задания, и это меньше прошлого года на 13,9%.

 

В сфере торговли и бытовых услуг хотелось бы отметить, что население района обслуживает 181 предприятие торговли, 40 предприятий ресторанного хозяйства и 46 объектов бытового обслуживания населения.

За 2013 год товарооборот торговых предприятий – юридических лиц ожидается в сумме 46 млн.грн., что составляет 124% годовой Программы и на 33,1% больше 2012 года.

 

           В районе проведено 22 ярмарочных мероприятия, из них 13 ярмарок выходного дня и 9 праздничных ярмарок.

           За отчетный период объем реализованных услуг в действующих ценах составил 51 млн.888 тыс.грн., что в сравнении с 2012 годом меньше на 3,4%, годовая Программа выполнена на 86,5%.

Объем бытовых услуг населению за 2013 год составил 461,9 тыс.грн., и также снизился по сравнению с прошлым годом на 14,8%.

 

За 2013 год освоено капитальных инвестиций в сумме 92 млн 621 тыс.грн., что на 8,4% больше 2012 года. Основным источником финансирования инвестиционной деятельности являются собственные средства индивидуальных застройщиков –почти 80%.

 

       В 2013 году в инвестиционном плане проведены следующие работы:

- Продолжалась реконструкция детского сада Алиса в пос Мангуш;

(4 млн.176 тыс.грн)

В 2013 году Першотравневому району выделена субвенция с госбюджета местным бюджетам на осуществление мероприятий по социально-экономическому развитию отдельных территорий в сумме           1млн 250 тыс. грн. (из них Мангушский поселковый совет – 357,4 тыс.грн.

                                   Мелекинский сельский совет – 516,2 тыс.грн.

                                   Ялтинский поссовет – 377,1 тыс.грн.

   Кроме этого:

 1. 1.На ремонт дорог потрачено 949,1 тыс.грн, из них за счёт субвенции с государственного бюджету местным бюджетам 406,1 тыс.грн, 543,1 тыс.грн за счёт местного бюджета.
 2. 2. Выделена субвенция с государственного бюджета местным бюджетам:

1) на ремонт крыш коммунальному предприятию «Водхоз» выделена сумма 300,0 тыс.грн., проведены работы по ул.Почтовая 2а, 2б,2в, 2г, ул. Ленина 61/11 58, ул. Калинина 33,35 , выполнены работы объёмом 2620 м2.

 1. 3.Ремонт внутри – домовых сетей водоснабжения и водоотведение с заменой металлических вводов на пластиковые на общую сумму 150,0 тыс.грн.

В 13 многоквартирных домах проведен капитальный ремонт вводов, выполнено 392 п.м замены трубы по водоснабжению и 155 п.м.по водоотведению.

     4   Приобретена одна мусороуборочная машина

           Мангушский п/с- 160,0тыс.гр ( 80.0 тыс.грн средства Мангушской с/р) 80,0 тыс.грн средства предприятия

     5.       Мелекинский с/с – трактор за средства Мелекинского бюджета для коммунального предприятия.  

 

     В районе завершена реализация Прооновских проектов «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», в котором участвовали Бердянский, Камышеватский и Урзуфские советы.   Победителями областного конкурса проектов местного развития в 2013 году стали 7 проектов нашего района, работы по внедрению которых продолжаются и на сегодня.

 

В 2013 году принято в эксплуатацию жилья общей площадью 24845 кв.м., что на 25,6% больше прошлого года. По объёму принятого в эксплуатацию жилья наш район находится на 3 месте после городов Донецк и Мариуполь. На наш район приходится почти 38% жилья, построенного в сельской местности области. В нашем районе самый высокий показатель введения в эксплуатацию жилья в расчете на 10 тыс. населения –(9121,8 кв. м. при среднеобластном - 956,1 м.кв.)

 

Что касается оплаты за жилищно-коммунальные услуги, то здесь следует отметить, что уровень оплаты за услуги составил 103%. Задолженность за жилищно-коммунальные услуги по сравнению с прошлым годом снизилась на 34,7% и на 01 января 2014 года составила   1 млн. 620,1 тыс.грн. В 2013 году в пгт. Мангуш создано одно объединение совладельцев многоквартирного дома.

 

За отчетный период управлением труда и социальной защиты населения проводилась работа по предоставлению населению государственной помощи. Все виды государственной помощи профинансированы вовремя, задолженности нет. Также одним из приоритетных направлений является максимальный охват малообеспеченной категории населения субсидиями. За 2013 год среднемесячное количество получателей субсидий составляет 750 семей. На учете в управлении находится 7990 льготников. Расходы бюджета на предоставление льгот составили 3 млн. 298,3 тыс.грн.

 

В сфере Охраны здоровья населения хочется отметить, что Першотравневый район принимает участие в пилотном проекте, согласно Указа Президента Украины по реформированию системы охраны здоровья. Начато второй этап реформирования. Создан Центр первичной медико-санитарной помощи, в структуре которого 5 амбулаторий, 6 ФАПов, 8 фельдшерских пунктов. В структуре Першотравневой ЦРБ 5 отделений на 120 койко-мест и специализированные кабинеты в поликлинике. Служба Скорой медицинской помощи вошла в состав Коммунального управления «Мариупольская станция скорой медицинской помощи». На реализацию мероприятий по охране здоровья направлено 1 млн. 738 тыс.грн. Однако заболеваемость в районе возросла на 9,3% и составила 3839,7 случаев на 10 тысяч населения.

 

В сфере образования по состоянию на 1 января 2014 года в районе насчитывается 23 учебно-воспитательных учреждения: 14 школ, в которых обучается 1973 детей, 8 дошкольных учреждения, (в которых воспитывается 562 детей) и 1 внешкольное учреждение. В школах района -245 компьютеров.

С каждым годом растёт количество населения, которое занимается физической культурой и спортом. Их численность составила 10351 человек; удельный вес которых - 38,2% от общего количества населения. В течение года в районе проведено 25 спортивных мероприятий.

 

Всего по Программе из 354 запланированных мероприятий выполнялись 287 или 81%, на их реализацию направлено 226 млн. 005,9 тыс.грн., в том числе с госбюджета - 37 млн 903,6 тыс.грн., с областного - 2 млн. 090,4тыс.грн., бюджет района 8 млн. 771,1 тыс.грн., средства предприятий – 99 млн. 929,4 тыс.грн., прочие источники - 77 млн. 312,4 тыс.грн.

 

Начальник отдела экономики РГА                               В.И.Смолий  


О состоянии законности и результатах деятельности прокуратуры Першотравневого  района за 2013 год 

№ 6/31-411 от 26.03.2014

        Заслушав и обсудив информацию прокурора Першотравневого района советника юстиции Марченко А.А. о состоянии законности и результатах деятельности прокуратуры Першотравневого района за 2013 год, руководствуясь ст. 43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

                                                  

РЕШИЛ:

           Информацию прокурора Першотравневого района советника юстиции Марченко А.А. о состоянии законности и результатах деятельности прокуратуры Першотравневого района за 2013 год принять к сведению (информация прилагается).

 

Председатель районного   совета                                                              Н.Д.Аврамов

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про стан злочинності у Першотравневому районі

Донецької області за 2013 рік

Згідно п. 5 ст. 6 Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури України діють гласно, інформують державні органи влади, громадськість про стан законності та заходи щодо її зміцнення. На підставі викладеного, надаю наступну інформацію про стан законності в районі.

Протягом 2013 року прокуратурою Першотравневого району Донецької області вживалися заходи щодо зміцнення законності та правопорядку на території Першотравневого району Донецької області, підвищення ефективності прокурорського нагляду в умовах законодавчих змін.

Основні зусилля спрямовувались на забезпечення належної реалізації на практиці положень кримінального процесуального закону, ширшого застосування його новел.

Завдяки проведеній роботі в районі зменшилась питома вага особливо тяжких кримінальних правопорушень, злочинів проти життя і здоров’я особи, вчинених раніше судимими особами. В той же час, залишається високою питома вага кримінальних правопорушень, скоєних у стані алкогольного сп’яніння та у громадських місцях.

Заходами координаційного та наглядового характеру дещо підвищено результативність досудового розслідування, захисту прав громадян та інтересів держави від злочинних посягань, однак на деяких напрямках прокурорського нагляду є наявні проблеми.

За минулий період до Єдиного реєстру досудових розслідувань СВ Першотравневого РВ ГУМВС України в Донецькій області зареєстровано 1063 заяви і повідомлення про кримінальні правопорушення, а всього в провадженні перебувало 1181 провадження. При цьому розкриття кримінальних правопорушень нижче середнього по області (43,3%) та складає всього 29,5%.

За результатами досудового розслідування закрито 692 провадження, надіслано на розгляд суду 130, з них 125 з обвинувальними актами, 3 – з клопотаннями про звільнення особи від кримінальної відповідальності, 2 - про застосування примусових заходів медичного характеру, 15 - з угодами. У той час, допущено 2 випадки повернення обвинувальних актів судом та повернення на додаткове розслідування 4-х кримінальних справ, направлених до суду до вступу в дію нового КПК України.

Забезпечено виважений підхід до обрання запобіжних заходів та повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Як наслідок, не допущено фактів закриття кримінальних проваджень щодо підозрюваних (обвинувачених) з реабілітуючих підстав, постановлення виправдувальних вироків. З поданих 34 клопотань про застосування запобіжного заходу, усі задоволено клопотання слідчим суддею.

З метою розкриття злочинів направлено 66 клопотань про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, які були апеляційним судом області задоволено. З проведених 45 негласних слідчих (розшукових) дій розсекречено 2 матеріальних носії інформації, при цьому жодного не використано як докази у кримінальному провадженні.

Вживаються заходи до зменшення залишку кримінальних проваджень у СВ Першотравневого РВ ГУМВС України в Донецькій області, яких рахується 294, з них 2 з повідомленням особі про підозру, що вимагає вивчення цих проваджень з метою прискорення прийняття кінцевих процесуальних рішень та зменшення навантаження на процесуальних керівників.

Прокуратурою району приділялась увага нагляду за додержанням законів при здійсненні оперативно-розшукової діяльності. Зокрема, перевірено 47 оперативно-розшукових справ, у тому числі 6 категорії «Захист», надано 11 письмових вказівок по ОРС категорії «Розшук», скасовано 2 незаконні постанови про закриття ОРС.

Разом з тим, потребує активізації робота щодо розшуку безвісно зниклих громадян, залишок яких збільшився з 5 до 6. Незважаючи на значне зменшення по області залишку нерозшуканих злочинців, в Першотравневому районі відбулось їх зростання (7;+1).

Минулого року послаблено боротьбу із злочинами в сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, у тому числі шляхом їх виявлення в результаті реалізації матеріалів оперативно-розшукової діяльності. Першотравневим РВ протягом 2013 року заведено всього 1 ОРС такої категорії, матеріали якої направлено до СВ Першотравневого РВ для початку досудового розслідування. До суду направлено 1 кримінальне провадження стосовно збувача наркотичних засобів.

У сфері нагляду за додержанням та застосуванням законів за результатами проведених перевірок внесено 77 документів реагування, за розглядом яких притягнуто до відповідальності 38 посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у тому числі, відшкодовано 89 тис. грн., з яких до бюджету 4 тис. грн., заявлено позовів на суму 1,3 млн. грн.

Актуальним залишається питання додержання бюджетного законодавства при витрачанні державних коштів, виявлення порушень у цій сфері, насамперед при проведенні процедури закупівлі товарів, робіт та послуг.

Прокуратурою району викоренено практику підміни роботи контролюючих органів, однак із загальної кількості притягнутих до дисциплінарної відповідальності посадовців 21% складають службові особи вказаних органів.

Подальшого посилення вимагає прокурорський нагляд за додержанням законів щодо прав інвалідів у соціальній сфері, насамперед, щодо повноти та своєчасності вжиття контрольних повноважень по стягненню заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Потребує подальшого посилення прокурорський нагляд за додержанням законодавства у сфері земельних правовідносин, що є пріоритетним напрямом наглядової діяльності прокуратури, насамперед у частині надання у власність та користування земельних ділянок, виявлення зловживань та правопорушень у діяльності органів місцевої влади та самоврядування під час розпорядження землями. На цьому напрямі проведено 6 перевірок, розпочато 2 кримінальних провадження за ст. 197-1 ч.2 КК України, 1 з яких закінчено СВ Першотравневого РВ та спрямовано до суду з обвинувальним актом, ухвалено обвинувальний вирок.

Разом з тим, у 2014 році прокуратурою буде зосереджено увагу на перевірках додержання вимог земельного законодавства в частині розпорядження земельними ділянками, розташованими поблизу узбережжя Азовського моря, вжито заходів щодо активізації роботи органами виконавчої влади та місцевого самоврядування по розробці проектної документації по встановленню та винесенню в натурі прибережних захисних смуг водних об’єктів. Також будуть спрямовані зусилля на виявленні кримінальних правопорушень в агропромисловому комплексі, у сфері охорони та оплати праці, бюджетній сфері.  

Враховуючи вимоги Генерального прокурора України, пріоритетним завданням нагляду за додержанням законів про права неповнолітніх є відшкодування коштів на користь дітей, поновлення їх прав та вжиття заходів кримінально-правового характеру за наслідками перевірок. Разом з тим, заявлено 1 позов щодо захисту прав неповнолітнього, а за результатами розгляду 17 документів реагування 2 посадові особи притягнуто до відповідальності.

Слід приділити увагу підвищенню ефективності нагляду за виконанням працівниками кримінальної міліції, служб та органів у справах дітей вимог законодавства, спрямованого на попередження насильства в сім'ї, запобігання вживанню неповнолітніми алкогольних напоїв, тютюнопаління.

Потребує активізації нагляд за додержанням природоохоронного законодавства, насамперед щодо поводження з відходами, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Вжито певних заходів щодо представництва інтересів громадян та держави в суді. Минулого року прокуратурою району пред’явлено 13 позовів на загальну суму 1368 тис. грн. Судом задоволено 4 позови на 140 тис. грн. Реально виконано судових рішень на суму 76  тис. грн.

Активізації потребує прокурорський нагляд за додержанням антикорупційного законодавства з метою виявлення корупційних правопорушень в соціально значимих сферах економіки та серед службовців Першотравневого району. За минулий рік до ЄРДР внесено 1 матеріал оперативно-розшукової діяльності про виявлений злочин з ознаками корупції, по якому розпочате кримінальне провадження закрито, не складено жодного протоколу про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

Прокуратурою району забезпечено належну участь у підтриманні державного обвинувачення в суді. З ухваленням вироків розглянуто 92 кримінальних провадження, судом затверджено 13 угод, з яких 9 - про примирення між обвинуваченими та потерпілими та 4 - про визнання винуватості. Не допущено порушень конституційних прав громадян у кримінальному провадженні. Вжито заходів щодо сприяння оперативному розгляду кримінальних проваджень у районному суді.

При здійсненні прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень та при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, внесено 20 документів реагування, до відповідальності притягнуто 3 посадові особи.

Прокурор Першотравневого району

радник юстиції                                                                                                              А.О. Марченко


О состоянии борьбы с преступностью, охраны общественного порядка и результатах деятельности органов внутренних дел Першотравневого района за 2013 год

 

№ 6/31-412 от 26.03.2014

 

         Заслушав и обсудив информацию начальника Першотравневого РО ГУМВД Украины в Донецкой области полковника милиции Щербины А.П. о состоянии борьбы с преступностью, охраны общественного порядка и результатах деятельности органов внутренних дел Першотравневого района в 2013 году, согласно ст. 7 Закона Украины «О милиции», руководствуясь ст. 43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

                                                  

РЕШИЛ:

           Информацию начальника Першотравневого РО ГУМВД Украины в Донецкой области полковника милиции Щербины А.П. о состоянии борьбы с преступностью, охраны общественного порядка и результатах деятельности органов внутренних дел Першотравневого района за 2013 год принять к сведению (информация прилагается).

 

Председатель районного   совета                                                              Н.Д.Аврамов

 

Информация о состоянии работы Першотравневого РО ГУМВД Украины в Донецкой области за 2013 год 

         В течение 2013 года усилия руководства Першотравневого РО сосредоточены на совершенствование работы по организации оперативного реагирования, информирования и соблюдения учетно-регистрационной дисциплины при приеме и регистрации заявлений и сообщений об уголовных правонарушениях, принятия законных процессуальных решений в установленные сроки.

Общие сведения о регистрации и рассмотрении заявлений, сообщений об уголовных правонарушениях и другие события.

За отчетный период в журнале Единого учета Першотравневого РО зарегистрированы 2961 заявлений и сообщений об уголовных правонарушениях и другие события, из них с признаками уголовного преступления, зарегистрированных до ЕРДР – 986 или 33,3% и 1975 материалов (или 66,7% ) без признаков уголовного преступления.

За 12 месяцев 2013 года в Едином реестре досудебных расследований зарегистрировано 377 уголовных преступлений (без учета закрытых по ст. 284 УПК).

Больше уголовных преступлений зарегистрировано на территории Мелекинского сельского совета - 84, Мангушского поселкового совета - 50, Ялтинского поселкового совета - 48 .

На территориях других сельских советов от 6 до 41 уголовных правонарушений.

Учтено уголовных правонарушений в сельских советах :

Мангушский - 50 (раскрыто 26 или 52%)

Ялтинский - 48 (раскрыто 22 или 45,8 %)

Урзуфский - 41 (раскрыто 8 или 19,5 %)

Мелекинский - 84 (раскрыто 14 или 16,6 %)

Ильичевский - 14 (раскрыто 11 или 78,5 %)

Бердянский - 17 (раскрыто 8 или 47 %)

Камышеватский - 11 (раскрыто 5 или 45,5 %)

Стародубовский - 6 (раскрыто 2 или 33,3 %)

В течение 2013 года в Першотравневом районе наблюдается снижение уровня общей преступности по сравнению с 2012 годом - на 29 % (377 , -154 ), в том числе тяжких и особо тяжких преступлений - на 26,8 % ( 145 , -53) .

На 10 тыс. населения в районе приходится 138,6 преступлений ( за 2012 год этот показатель составлял 162,9 ) .

 

По результатам рассмотрения зарегистрированных в журнале единого учета заявлений и сообщений с признаками уголовных преступлений согласно подсистемы «ФАКТ» АИПС ОВД приняты соответствующие решения.

Сведения о регистрации заявлений и сообщений об уголовных правонарушениях

- Зарегистрировано в ЕРДР - 903 материалов или 91,6 % (от заявлений, с признаками уголовных преступлений);

- Принято решение о приобщении к ранее учтенным уголовным преступлениям без последующего учета их в отчетности - 83 или 8,4 %,

- Передано в ОВД под юрисдикцию органа досудебного расследования которого совершено правонарушение - 0 или 0 %,

- Решение не принято – 0 или 0 %.

                                       Сведения о решении, принятые по заявлению и сообщению с признаками уголовных преступлений

По результатам рассмотрения зарегистрированных в ЕУ заявлений и сообщений без признаков уголовных правонарушений согласно подсистемы «ФАКТ» АИПС ОВД приняты решения:

- Составлены административные протоколы - 28 или 1,5% (от заявлений, без признаков уголовных преступлений);

- Рассмотрены согласно Закону Украины «Об обращениях граждан» - 1782 материалов или 90,2 %.

 

Сведения о решениях, принятых по заявлениям и сообщениям без признаков уголовных правонарушений

 (Согласно ИП Факт ИИПС ОВД)

\s

По результатам рассмотрено заявлений и сообщений, без признаков уголовных правонарушений в соответствии с Законом Украины «Об обращениях граждан» (1782) согласно подсистемы «ФАКТ» АИПС ОВД и приняты решения:

- Списано в дело РО заключением или мотивированным рапортом - 1602 или 90% (от рассмотренных как обращение граждан),

- Зарегистрировано в ЕРДР, при установлении, что в таких сведениях содержались признаки уголовного преступления -0,

- Приобщен к другому ЕУ – 54 или 3%,

- Передано по принадлежности в другие органы внутренних дел – 126 или 7 %

Информация о результатах рассмотрения заявлений в соответствии

с законом Украины "Об обращении граждан» (Согласно ИП Факт ИИПС ОВД)

\s

Есть и недостатки в работе Першотравневого РО по соблюдению учетно-регистрационной дисциплины, ведения единого учета заявлений и сообщений о совершении уголовных правонарушений и других событий.

Сведения о сроках внесения заявлений и сообщений о криминальных правонарушениях К ЕРДР

(Согласно ИП Факт ИИПС ОВД)

\s

Результаты работы СО

В течении 12 месяцев 2013 года в Першотравневом РО ГУМВД Украины в Донецкой области в производстве находилось 1175 уголовных производств. Закончено - 822 уголовных производства (удельный вес решений составил 73.3 . % - по области 76.3 %), динамика принятия процессуальных решений начиная с января 2013 года по декабрь 2013 выросла с 31.5 % до 73.3 %. В суд с обвинительным актом и ходатайством об освобождении от уголовной ответственности направлено 130 производств на 157 эпизодов (в 2012 году - 121 производства , +9 по сравнению с прошлым годом). Результативность направления в суд уголовных производств изменилась по сравнению с январем 2013 с 0.52 % до 0.68 %, т.е. рост произошел, но недостаточно, так как по области этот показатель составил 0.99 %.

Нагрузка на одного следователя в РО составляет 7.5%, по области -11.3 %, производительность работы в РО 4.3%, по области - 6 %.

По состоянию на 31.12.2013 года на территории Першотравневого района зарегистрировано 145 (без учета закрытых) тяжких и особо тяжких преступлений (удельный вес составляет 23.4 % , по области 40.3 %) Динамика раскрытия тяжких и особо тяжких пре ступлений: январь – 0%, февраль - 5.9 % , март- 13.3% , апрель- 23.1 . % , май- 20.0% , июнь -19.0 % , июль- 15.2 % , август- 14.1 % , сентябрь- 17.3 % , октябрь- 17.2 % , ноябрь 21.5 %, декабрь 23.4 % ( То есть произошел рост удельного веса раскрытых преступлений за последние три месяца на 6.2%).

По указанной категории дел Першотравневым РО к следователю, судье подано 76 ходатайств о предоставлении разрешения на проведение НС (Р) Д , что составило 52.42 % ( по области 58.8 %) , принято решений - 46.9 % ( по области 48.5 %) , проведено НСРД - 63 % ( по области 69.2 %) , рассекречены -20.6 % (по области 29.9 %).

Удельный вес раскрытия преступлений за 12 месяцев составляет 35.8 % (по области 41.6 %) Динамика раскрытия преступлений с января по декабрь 2013 года: январь -8.7 % февраль - 40.5 % , март- 40.6 % , апрель- 36.4 %, май- 36.5 % , июнь -34.1 % , июль- 28.3 % , август- 24.9 % , сентябрь- 26.2 % , октябрь - 28%, ноябрь -33.1 %, декабрь 41.6 %. Снижение показателей раскрываемости преступлений произошло в летний период времени, за счет увеличения регистрации, и по сравнению с 9 мес. он вырос на 9.6 %.

Убийства - 100 % , остаток 1 с лицом ( в розыске)

ТТП - 83.3 . % , по области 94.0 % (Остаток -1 Никулова )

Легкие и средние тел . повреж . 82.6 % , по области 51.9 % (остаток 4 , подлежат направлению в суд 4 криминальных производств)

Грабежи - 85.7 . % , по области 61.1 % (остаток 1 – нераскрытый)

Разбои - 0 % , по области 73.7 % , остаток - 0

Кражи 18.8 % , по области 26.5% (остаток 200, подлежит направлению в суд -2 , закрытию 2 кражи ). Динамика по кражам: - январь -0 % февраль - 25.0% , март- 30.6 % , апрель- 25.0 %. , май- 26.4 % , июнь -22.2 . % , июль- 18.0 % , август- 14.2 % , сентябрь- 14.5 % , октябрь- 15.6 % , ноябрь - декабрь 18.8 % . Удельный вес увеличился по сравнению с 9 мес. на 4.3 %.

Мошенничество 0 %, по области 29.7 . % (остаток 1, подлежит закрытию).

Вымогательство 0 %, по области 77.5 % (остаток 0).

Хулиганство 50.0% , по области 57.4 % (остаток 1 - нераскрытые )

ДТП 85.7 % по области 44.2 %. (остаток - 1 с лицом подлежат закрытию)

Угон - 75.0 %, по области 58.4 % (остаток 1 с лицом перспективные )

Наркопреступления 85.7 %, по области 93.7% (остаток 1- 307, с лицом, перспективное)

Ст.263 -100 %, по области 95.6 % , остаток 0.

Преступления с использованием бюдж. средств - 75.0 %, по области 93.2 % (остаток 2 , с лицом 2 , подлежит направлению в суд 1, закрытию -1 )

Преступления в сфере служеб. деятельности 50.0 %, по области 58.7 % (остаток 4 , с лицом 3 , подлежит направлению в суд 1, 2 - закрытию)

Преступления в сфере хоз. деятельности 0 %, по области 54.3 % (остаток 1 с лицом 1 - подлежит направлению в суд

Взяточничество 0 %, по области 76.9 % ( остаток 0 ).

Всего за 12 мес. сообщено о подозрении -135 (уголовные производства зарегистрированы в текущем году) , 152 - с учетом уголовных производств прошлых лет.

 

Результаты работы подразделения СУР

За 12 месяцев 2013 года в сравнении с анализом аналогичного периода 2012 года произошло снижение общей преступности на 59 преступлений:

в ЕРДР внесено 377 преступлений, по 135 преступлениям лица установлены, окончено досудебное расследование по 130 преступлениям.

За 12 месяцев 2013 года в ЕРДР внесено 145 тяжких и особо тяжких преступлений (-53 по сравнению с 2012 годом), по 34 преступлениям лицам объявлено подозрение в совершении преступлений, удельный вес составил 23,4 %(обл. 40,3 %).

В ЕРДР внесено 3 убийства, по одному из которых лицо установлено и объявлено в межгосрозыск, второе прекращено по ст. 284 УПК, по третьему факту лицу объявлено подозрение в совершении преступления. Удельный вес составил 100 %(обл. 94,0%).

В ЕРДР внесено 6 ТТП ( +3 по сравнению с 2012 г.) по 5 лицам объявлено подозрение в совершении преступлений, 1 остается нераскрытым (ст. 121 ч 2 УКУ Никулов), удельный вес составил 83,3 % (обл. 96,3 %)

Имущественные преступления:

Разбои не совершались,

Грабежи: 7 (-2 по сравнению с 2012 г, 85.7 %, обл. 61.1 %), по 5 фактам лицам объявлено подозрение в совершении преступления, 1 факт прекращен по ст. 284 УПК Украины , 1 факт остается не раскрытым.          

АМТ: совершено 4 незаконных завладений, по 3 фактам лицам объявлено подозрение в совершении преступлении, 1 факт остается нераскрытым, однако лицо совершившее установлено. Удельный вес составил 75,0 % (обл. 57,2 %);

В ЕРДР внесено 245 краж, по 46 из которых лицам объявлено подозрение в совершении преступлений, (удельный вес 18,8 %, областной показатель 26,5%), из числа которых остаются нераскрытыми 199 кражи.

Квартирные кражи: 27 (-26 по сравнению с 2012 г.), по 7 лицам объявлено подозрение в совершении преступления. Удельный вес составил 25,9 % (обл. 43,4%).

1 факт(-11 по сравнению с 2012 г.) мошенничеств, который остается не раскрытым.

Раскрыто 2(-4) преступление в сфере незаконного оборота оружия и боеприпасов.

Так же за 12 месяцев текущего года в ЕРДР внесено 7(-9) преступлений в сфере НОН, по 6 фактам лицам объявлено подозрение в совершении преступлении, 1 факт не раскрыт.

В ЕРДР внесено 2 факта сбыта наркотических средств, однако один факт остается нераскрытым, по которому лицо установлено и проводятся НС(Р)Д.

                Всего службой УР за отчетный период было раскрыто 75 преступлений.

Из числа прошлых лет раскрыто: 5 преступлений.

По линии розыска преступников, БВП и Н/Т:

Остаток не разысканных преступников на начало 2013 г. составлял 9 человек в текущем году, в розыск было объявлено 4 человека (Султанов А.В., Бургуненко В.В., Муравьев С.Г., Шахров А.А.), снято с розыска 2 человека (Муравьев, Шахров). Остаток на конец 2013 года 7 преступников.

Остаток БВП на начало 2013 г. составлял 5 человек.

В 2013 году было объявлено в розыск 4 БВП (Стоволос Л.Т., который был разыскан, а также Махиня Ю.А., ПрилипкоВ.В., Коваленко А.И.) Остаток 8 человек.

Всего в остатке на начало 2013 г. было 32 неопознанных трупа. За отчетный период НТ не ставились на учет. Снято с учета 7 НТ по срокам давности. Остаток 25 НТ.

В СУР Першотравневого РО на связи состоят 27 источников оперативной информации, 27 доверенных лиц. Всего исключено 29 агентов.

За истекший период 2013 года заведено 2 ОРД категории «Защита», по одной из которых проведен ОТМ № 2, и планируется проведения ОТМ №1,2,5,6., второе ОРД категории «З» реализовано.  

Кроме того, в производстве СУР находится 1951 ОРД категории «Преступление» прошлых лет, за истекший период 2013 года ОРД «П» не заводились.

По оперативным данным СУР раскрыто 65 преступлений, удельный вес составил 41.4 %, обл. 33,3 % .

               При проведении ОРМ подразделением СУР постоянно осуществляется взаимодействие с УОС и УОТЗ.

               В 2013 году было направлено 7 заданий в УОС.

               В УОТЗ было направлено заданий на проведение

ОТМ № 1,6– 8,

ОТМ № 5 – 4,

ОТМ № 2 – 6,

ОТМ № 7 – 12.

По полученным поручениям из СО, подразделением СУР проведены НСРД

ОТМ № 1,6 – 8,

ОТМ№ 5 – 4,

   В СО подразделением СУР направлено 89 инициативных рапортов на проведение НСРД

ОТМ № 1,6– 4,

ОТМ № 5 – 4,

ОТМ № 2 – 6,

ОТМ № 7 – 75.

Из апелляционного суда г. Донецка получено 35 определений суда на проведения НСРД, ОТМ № 7.

Подготовлено 68 ходатайств в апелляционный суд г. Донецка, на проведения НСРД, ОТМ № 7.

Все похищенные мобильные телефоны вносятся в базу АРМОР «Номерная вещь»,

В СО подразделением СУР направлено 6 информационных рапортов.

За 12 месяцев 2013 года в СУР Першотравневого РО из СО поступило 367 поручений.

Анализ совершенных имущественных преступлений свидетельствует, что за 12 месяцев 2013 г. было совершены кражи по способу проникновения 199:

- путем свободного доступа – 88 краж;

- путем проникновения – 111 краж;

Предметом посягательства:

по 20 преступлениям являлся метал,

10- строительный материал,

75 - мобильные телефоны,

20 - бытовая техника,

20 – денежные средства,

54- другое имущество.

Недостатки:

1) слабый процент раскрываемости краж, в т.ч. краж из частных домов и мошенничеств;

2) недостаточное количество направленных УОТМ телефонных книг, ОТМ № 7 на установление местонахождения похищенных моб. телефонов.

Меры по устранению:

 1. 1)Активизация работы по раскрытию краж;
 2. 2)Улучшение агентурно-оперативной работы;

Максимальное направление в УОТМ телефонных книг лиц, проходящих по материалам и доставляемых в РО, ОТМ № 7 на установление местонахождения похищенных моб. телефонов.

        

Результаты работы СУР по выполнению требований приказа МВД Украины № 3 ДСП от 05.01.2005 г. по розыску преступников, скрывающихся от суда (следствия), без вести пропавших граждан в период с 01.01.2013г. – 04.10.13г.

По линии розыска преступников.

Линию розыска преступников ведет о/у СУР майор милиции Куциянова Ю.В.

На отчетный период в розыске Першотравневого РО находится 7 человек.

В текущем году было объявлено в розыск 4 человека, 3 преступника было снято с розыска (Гусейнов, Муравьев, Шахров);

Остаток 7 преступников

-          3 объявлено судом, все с санкцией на арест;

-          3 объявлено СО ( из них 3 с арестом, 1 с подпиской)

Разыскиваются за совершение преступлений:

1. ст. 115 – 1 преступник, санкция арест.

2. ст. 189 ч. 3 – 1 преступник, санкция арест.

3. ст. 296 ч. 4 – 1 преступник, санкция подписка.

4. ст. 185 – 4 преступника, санкция 4 - арест.

             6 преступников объявлено в межгосрозыск ( Бурдуков, Козлова, Гогия, Аванесян, Бургуненко, Султанов), также решается вопрос об объявлении Бургуненко В.В. в международный розыск.

Каждый квартал текущего года направляются запросы в «ГАРТ», «Розыск-Магистраль» в отношении разыскиваемых преступников и БВП.

Без вести пропавшие

С начала года как БВП было объявлено в розыск 2 человека (Стоволос, Махиня), из них 1 человек в настоящее время разыскан. Остаток – 6 человек, по которым заведены ОРД «Розыск».

С П И С О К

без вести пропавших лиц, объявленных в межгосрозыск

 1. 1.Терещенко А.В. .(возбуждено убийство)
 2. 2.Гуцол С.С. .(возбуждено убийство)
 3. 3.Ефремов С.В.(возбуждено убийство)
 4. 4.Радченко С.Г. (возбуждено убийство)
 5. 5.Базлов С.А. .(возбуждено убийство)
 6. 6.Махиня Ю.А. (возбуждено убийство)
 7. 7.Прилипко В.В. (возбуждено убийство)

Неопознанные трупы

За отчетный период снято с учета 7 неопознанных трупов по срокам давности.

Остаток 25 НТ.

Результаты работы блока МОБ

По линии участковых инспекторов милиции        

         По штату -23

         Начальник СУИМ – 1

         Зам.начальника СУИМ-1

         Ст. УИМ – 5

         УИМ – 11

         Пом. УИМ – 4

         инспектор РНОФ – 1 некомплект - 1 

Раскрытие преступлений 

Из общего количество внесенных информаций в ЖЕУ УИМ вынесено – 1205 заключений, в порядке ст. 40 УПК Украины, исполнено - 184 поручений, которые поступили на исполнения УИМ.    

Как показал анализ работы по раскрытию преступлений за отчетный период 2013 года СУИМ раскрыто – 56 (-9 по сравнению с 2012 годом) криминальных правонарушений, внесенных в ЕРДР Першотравневого РО.

 

Рецидивная преступность

           Анализ работы по профилактике рецидивной преступности свидетельствует о снижении уровня рецидивной преступности. Так, с начала текущего года - 68   ранее судимых лиц совершили – 61 преступление, удельный вес составляет 38,6% от общего количества выставленных окончаний при средне областном показателе - 45,8 %.

В настоящее время на профилактическом учете СУИМ РО состоит - 59 лиц категории «ФАН», административный надзор – 8, лица осужденные за преступления небольшой и средней тяжести – 7, лица, осужденные к наказаниям, не связанным с лишением свободы, состоящих на учете в уголовно-исполнительной инспекции УГПтСУ Першотравневого района – 74.

 

\s

                За отчетный период времени совершения грабежей и разбойных нападений ранее судимыми лицами на территории Першотравневого района допущено не было.

С начала 2013 года за нарушение правил административного надзора было составлено – 17 (+5) административных протоколов по ст. 187 КУоАП.  

                08.01.2013 по инициативе РО продлен административный надзор Воронову Ю.С.,

состоящему на профилактическом учете категории «гласный административный надзор».

                18.06.2013 года по инициативе РО продлен административный надзор Марченко Г.В.

                16.07.2013 года по инициативе РО Першотравневым районный суд продлен административный надзор Воронкову Ю.С.

                06.08.2013 года по инициативе РО Першотравневым районным судом продлен административный надзор Толмачеву В.И.

                За отчетный период задокументировано - 3 факта уклонения от действий административного надзора, предусмотренного ст. 395 УК Украины.

 

                               Преступления в состоянии алкогольного опьянения 

В настоящее время на учете в Першотравневом РО состоит 61 лицо категории «алкоголик».

               За истекший период 2013 года - 47 лиц в пьяном виде совершили - 38 преступлений, удельный вес составил 24,2 % при средне областном показателе 19,7 %.     

                Принятыми мерами административного характера и контролем за соблюдением режима работы развлекательных заведений, расположенных на территории района, лицами, состоящими на учете в Першотравневом РО категории «алкоголик», за истекший период 2013 года преступлений совершено не было.

              Составлено - 71 административный протокол по ст.178 КУоАП (за появление в пьяном виде и распитие спиртных напитков в общественном месте).

 

Предупреждение преступлений в семейной среде

                За отчетный период УИМ по материалам ЕО Першотравневого РО было составлено – 32 (+5) административных протоколов, которые были направлены в Першотравневый районный суд для привлечения к административной ответственности лиц, совершивших насилие в семье.

За отчетный период времени совершено-1 преступление, связанное с насилием в семье по ст. 121 ч. 2 УК Украины гр-н Рудневым. Вынесено - 2 официальных предупреждения о недопущении насилия в семье, защитные предписания не выносились.      

В отношении мужчин составлен 31 административный протокол, в отношении женщин - 1 административный протокол.  

                На профилактическом учете СУИМ состоит - 24 лица, совершивших насилие в семье.

                7.11.2013 г. руководством СУИМ совместно с службами по делам детей, по делам семьи молодежи, ЦСССМ Першотравневой РГА проведено совместное совещание по предупреждению насилия в семье, на котором обговаривались совместные действия, а так же внесены организационно-методические рекомендации по активизации работы в данном направлении.

               

Предупреждение преступлений в отношении одиноких лиц преклонного возраста и пенсионеров

Проведенный анализ за отчетный период 2013 года на территории Першотравневого района свидетельствует о снижении преступлений, совершенных в отношении одиноких лиц преклонного возраста и пенсионеров – 35, удельный вес составил – 8,3 % при средне областной - 7,4%. Из общего числа совершенных правонарушений раскрыто – 13, удельный вес раскрытия составила 8,2% при средне областном показателе - 6,1%. Из общего числа раскрытых преступлений непосредственно УИМ раскрыто – 3.

Убийств, разбоев, грабежей, тяжких телесных повреждений в отношении одиноких престарелых и пенсионеров за отчетный период времени в Першотравневом районе допущено не было. В отношении пенсионеров и лиц преклонного возраста совершены 33 кражи. Ранее судимыми, судимость у которых не снята и не погашена, в отношении одиноких лиц преклонного возраста и пенсионеров преступления совершены не были. В состоянии алкогольного опьянения совершено – 1 преступление.

Исполнение постановлений (приговоров) судов о приводе участников судебного процесса

                За отчетный период 2013 года в Першотравневый РО поступило – 76 постановлений судов о приводе участников судебного процесса, из них:

                - в Першотравневый районный суд – 37,

                - в суды других районов –39.

Всего подлежало доставке участников судебного процесса на судебные заседания - 121 человек, из них:

                - в Першотравневый районный суд -71,

                - в суды других районов – 50.

                Доставлено всего лиц -49, из них:

                - в Першотравневый районный суд – 28,

                - в суды других районов-21.       

                Из региональных подразделений уголовно-исполнительной инспекции Государственной пенитенциарной службы Украины – 5 приводов.

                Из Государственной исполнительной службы Першотравневого района – поступило 29 приводов.

                Из общего количества приводов исполнено службами:

                - СУИМ – 49,

                - СКР- 16,

                - ДСБЕЗ – 3.

Охрана общественного порядка            

Докладываю, что за десять месяцев 2013 года на территории Першотравневого района проводились массовые мероприятия по празднованию новогодних и рождественских праздников, а также массовые мероприятия памяти жертвам Чернобыльской катастрофы 1986 года, Майских праздников, Пасхи, поминальных дней, Дня Святой троицы, празднования Дня молодежи и Дня Конституции, а также Дня Флага и Дня независимости Украины, телесъемки программы «Караоке на майдане» в пгт.Ялта. В Першотравневом РО были разработаны рабочие меры, а также планы по обеспечению охраны общественного порядка при проведении вышеуказанных мероприятий. На охрану общественного порядка было задействовано 60 сотрудников Першотравневого РО. За время проведения массовых мероприятий нарушений общественного порядка выявлено не было.

Патрульная служба

           В Першотравневом РО по штату числится 7 человек группы патрульной службы, в наличии 5 работников, из которых 3 командировки, некомплект 2 - старший инспектор ПС и инспектор ПС.

В настоящие время на территории Першотравневого района ежесуточно патрулирование осуществляется 2 пешими патрулями. 1 пеший патруль группы патрульной службы Першотравневого РО из 2 сотрудников ГПС, что составляет в соответствиями с требованиями приказа МВД Украины   № 505 твердую норму «не менее 60% процентов» количества личного состава, задействованного на охрану общественного порядка на улицах и других общественных местах, и 1 пеший патруль из 2 сотрудников за счет смещения рабочего времени.

Как недостаток: с 15.05.2013 по 09.06.2013 года отсутствовал патруль на маршрутах патрулирования.

Также докладываю, что сотрудниками патрульной службы раскрыто 2 преступления.

Составлено административных протоколов- 17 из них:

- по статье 178 КУпАП – 14;

- по статье 192 КУпАП – 3.

                                Все сотрудники группы патрульной службы используются только для выполнения задач, предусмотренных их прямыми функциональными обязанностями.

Анализ преступлений в общественных местах.

           По итогам 12 месяцев 2013 года на территории Першотравневого района было совершено 23 преступления в общественных местах:

           - с. Мелекино - 5 преступлений;

           - с. Б.Коса - 4 преступления;

           -с.Урзуф-4 преступление;

                - п. Мангуш - 3 преступлений;

                - п.г.т. Ялта – 2 преступлений;

           - с. Агробаза – 1 преступления;

           - с. Юрьевка -2 преступление;

                - с. Бердянское - 1 преступление;        

           - с. Широкая Балка - 1 преступление.

По преступлениям, совершенных в общественных местах:

- кражи –8(2 раскрыто);

- грабежи –4( 1 раскрыт по горячим следам);

-телесные повреждения –4(4 раскрыто);

- хулиганство –2;

- убийство-1;

- ДТП-1;

-угон-1(раскрыт);

-оружие(боеприпасы)-1(раскрыто);

-само захват земли-1(раскрыто)

Наибольшее количество правонарушений в общественных местах совершаются по понедельникам(5),пятницам(4),

в период з 00.00 до 08.00 – 11 преступлений

Большее количество всех правонарушений, совершенных в общественных местах – кражи (9).

 

\s

Наибольшее количество краж приходится на время (с 19:00 до 01:00 часов). 3 случая - кражи мобильных телефонов, 3 случая – кражи из стоящих автомобилей, 3 случая – кражи личного имущества.

                      

По линии разрешительной системы

За 2013 год разрешительной системой Першотравневого РО ГУМВД Украины в Донецкой области проведена работа, выполнение которой осуществлялось на основании плана работы, утвержденного 03.01.2013 года, и проводилась в следующие этапы:

- Предотвращение нарушений порядка изготовления, приобретения, хранения, учета, охраны, перевозки и использования огнестрельного, пневматического оружия калибра более 4,5 мм и скоростью полета пули свыше 100 метров в секунду, оружия и холодного оружия (арбалеты, охотничьи ножи и т.д.), устройств отечественного производства для отстрела, патронов, снаряженных резиновыми или аналогичными по своим свойствам метательными снарядами не смертельного действия, и указанных патронов, боеприпасов к оружию и взрывчатых материалов;

- Предупреждение случаев их потерь, краж, использование не по назначению и с противоправной целью;

- Проведение профилактических мероприятий по предупреждению и пресечению нарушений правил разрешительной системы;

- Привлечение нарушителей к ответственности в порядке, установленном законодательством Украины;

- Прием граждан, представителей предприятий, учреждений, организаций и хозяйственных объединений.

          По состоянию за 12 месяцев 2013 года на учете в разрешительной системе Першотравневого РО ГУМВД Украины в Донецкой области находится 927 владельцев оружия, из них: владельцев охотничьего гладкоствольного оружия - 802, у них зарегистрировано 1102 единицы оружия; владельцев холодного оружия - 11, у них зарегистрировано 11 единиц оружия; владельцев охотничьего нарезного оружия - 60, у них зарегистрировано 78 единицы оружия; владельцев газового оружия - 125, у них зарегистрировано 128 единиц оружия; владельцев спецсредств травматического действия - 15, у них зарегистрировано 15 единиц оружия.

         Одним из основных направлений деятельности Першотравневого РО является контроль за огнестрельным оружием, которое находится на учете.

         С начала года работниками Першотравневого РО по месту жительства было проверено 935 владельцев оружия, или 100,0% от их общего количества. Из них проверено ВООПО и ДС - 163 (17,6%), ОУИМ - 778 (83,2%). Направлено задач ДОМ по проверке по месту жительства владельцев оружия 32, выполнено - 31 или 96,9% от общего количества задач.

         При проверках владельцев оружия за 12 месяцев 2013г. было выявлено 84 нарушений административного законодательства по линии разрешительной системы (эффективность осуществленных проверок составляет 9,1% от проверенного количества собственников), по которым составлены административные протоколы, из них:

 ст.174 КУоАП (стрельба в неустановленном месте) - 0 (0);

 190 КУоАП (хранение охотничьего оружия без разрешений) - 0 (-2);

 191 КУоАП (нарушение правил хранения охотничьего оружия) - 1 (УР);

 ст.192 КУоАП (нарушение порядка обращения охотничьего оружия) - 75 (+2);

 ст.195 позн.2 КУоАП (нарушение правил использования спецсредств) - 7 (+1);

 ст.195 позн.3 КУоАП (нарушение правил торговли пирот. средствами) - 0 (-1);

 ст.195 позн.6 КУоАП (нарушение правил торговли пирот. средствами) - 1 (+1).

         Аннулировано разрешений на право хранения оружия - 14.

         Добровольно сдано оружия гражданами - 26, в т.ч. незарегистрированного - 4.

          Админпротоколы составлены работниками служб: ВООП и ДС - 79 (94%), ОУИМ - 4 (4,8%), ВКР - 1 (1,2%), ГАИ - 0 (0%), что свидетельствует о неудовлетворительной организации работы участковых инспекторов милиции и других служб в части обеспечения контроля за владельцами оружия.

         Принято решений по административным протоколам начальником Першотравневого РО: предупреждено - 52, оштрафовано – 22, направлено материалов в суд - 11.

         Наложено штрафов на сумму (гривен) -1787, взыскано штрафов на сумму (гривен) -1770. Процент взыскания штрафов – 99,0%.

         Блоком МГБ обеспечено соблюдение установленного действующим законодательством Украины, нормативно-правовыми актами МВД порядок рассмотрения обращений граждан по выдаче разрешений на право приобретения и хранения оружия, специальных средств.

        Жалоб от граждан, о работе разрешительной системы Першотравневого РО в текущем году не поступало.

       В текущем году на территории Першотравневого района по причине халатного отношения владельцев к условиям хранения оружия похищен один газовый пистолет, владелец которого стоит на учете в другом ОВД, и утрачены один газовый револьвер (Шевченко Г.И.).

        Чрезвычайных происшествий с применением зарегистрированного оружия на территории обслуживания Першотравневого РО за указанный период не произошло.

        Объектов разрешительной системы, мест производства и хранения взрывчатых материалов и средств инициирования на территории обслуживания Першотравневого РО нет.

  

По административно-штрафной практике 

Работниками Першотравневого РО ГУМВД Украины в Донецкой области за прошедший период 2013 года был составлен 326 административных материалов.

                Руководством Першотравневого РО ГУМВД Украины в Донецкой области было рассмотрено 144 административных материала и вынесено по ним 144 постановления.

По ним привлечено к взысканию в виде штрафа 40(22 из которых по линии разрешительной системы) граждан на общую сумму 2159 гривен, из которых оплачено в добровольном порядке 1836 гривен, что составляет 85,1% от общей суммы. В исполнительную службу Першотравневого района было отправлено 8 административных материалов на сумму взыскания штрафов 374 гривен (748 гривен в двойном размере). Не исполненными остаются 7 постановлений на суму 323 гривен (646 гривен в двойном размере).

     В настоящее время исполнен один материал, гр-на Полухина Игоря Владимировича 09.07.1989г.р.

   В основном штрафы не оплачивают лица, которые нигде не работают и склонны к употреблению спиртных напитков.

 

           28.11.2013 года была осуществлена встреча с представителями ОГИС Першотравневого района. При встрече была осуществлена проверка заведенных дел по постановлениям, направленных из Першотравневого РО для принудительного взыскания административных штрафов от граждан согласно статьи 308 КУоАП. В делах находятся:

- постановления об открытии исполнительного производства;

- копии вызовов в ОГИС для погашения штрафа.

К взысканию в виде предупреждения было привлечено 98 человек.

                В Першотравневый районный суд из Першотравневого РО было направлено 137 административных материалов, по которым вынесены постановления решения суда в виде штрафа по 62 гражданам на общую сумму 5951 гривен, из которых оплачено 3163 гривен, что составляет 53.1 %; вынесено предупреждение решением суда в отношении 10 граждан; 3 граждан были привлечены к административному аресту на 10 суток, 6 суток, 7 суток и 8 суток; 13 граждан - к общественным работам.

                В административные комиссии Першотравневого района из Першотравневого РО было направлено 9 административных материалов.

При проведении проверки ГУМВД Донецкой области ведения административно-штрафной практики в Першотравневом РО были выявлены следующие недостатки:

- отсутствие 21 бланка административных протоколов, которые были выданы на руки сотрудникам Першотравневого РО;

- в бланках протоколов при заполнении не указывается привлекался ли ранее правонарушитель к административному взысканию;

- административные протоколы составляются на русском языке в нарушение требований приказа МВД Украины № 185 от 2001 года.По вышеуказанным недостаткам было проведено служебное расследование и виновные сотрудники привлечены к дисциплинарной ответственности.

Начальник Першотравневого РО ГУМВД

Украины в Донецкой области полковника

милиции                                                                                                  А.П.Щербина


О выполнении решения районного совета от 30.03.2011 №6/5-77 « Об утверждении Программы обеспечения минимально достаточного уровня   безопасности населения и территорий Першотравневого района от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2011 – 2013 годы»

№ 6/31-413 от 26.03.2014

         Заслушав и обсудив информацию главного специалиста отдела жилищно-коммунального хозяйства, строительства и по вопросам гражданской защиты Першотравневой райгосадминистраци Пастухова Е.Г. о выполнениии решения районного совета от 30.03.2011 № 6/5-77 «Об утверждении Программы обеспечения минимально достаточного уровня   безопасности населения и территорий Першотравневого района от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2011 – 2013 годы», руководствуясь ст.43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

 

РЕШИЛ:

 1. 1.Информацию главного специалиста отдела жилищно-коммунального хозяйства, строительства и по вопросам гражданской защиты Першотравневой райгосадминистраци Пастухова Е.Г. о выполнении решения районного совета от 30.03.2011 №6/5-77 «Об утверждении Программы обеспечения минимально достаточного уровня   безопасности населения и территорий Першотравневого района от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2011 – 2013 годы» принять к сведению (прилагается).
 2. 2.Решение районного совета от 30.03.2011 № 6/5-77 «Об утверждении Программы обеспечения минимально достаточного уровня   безопасности населения и территорий Першотравневого района от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2011 – 2013 годы» снять с контроля как в основном выполненное.

 

Председатель районного совета                                                                         Н.Д.Аврамов

Информация

о выполнении решения районного совета от 30.03.2011 №6/5-77 « Об утверждении Программы обеспечения минимально достаточного уровня   безопасности населения и территорий Першотравневого района от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2011 – 2013 годы».

 

         Целью Программы обеспечения минимально достаточного уровня   безопасности населения и территорий Першотравневого района от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2011 – 2013 годы являлось проведение комплекса мероприятий, направленных на защиту населения и территорий района от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера в интересах безопасности населения, минимизации убытков экономики и социальной сферы района.

Для достижения этого Программой предусматривалось решение следующих приоритетных заданий:

- определение степени опасности, оценка риска и прогнозирование чрезвычайных ситуаций на объектах и территориях, обеспечение эффективного функционирования региональной информационно – аналитической системы по вопросам чрезвычайных ситуаций (ЧС) и системы информирования органов исполнительной власти и населения по вопросам чрезвычайных ситуаций;

- предупреждение ЧС природного и техногенного характера, защита населения и территорий, внедрение новых систем связи и оповещения, эффективную систему жизнеобеспечения населения в случае возникновения ЧС, разработка комплексной схемы инженерно – технической защиты территорий и объектов, создание материальных резервов, для предупреждения и ликвидации ЧС;

- защита персонала потенциально – опасных объектов и населения, которое проживает в зонах возможного химического загрязнения, обеспечение и поддержки в технической готовности необходимых средств индивидуальной и коллективной защиты, систем выявления и диагностики опасных процессов, систем связи и оповещения, подготовке населения и специалистов к действиям по предупреждению и реагированию ЧС и в условиях его возникновения.

       Организационные мероприятия Программы, не требующие финансирования выполнены своевременно:

- проведена идентификация и оценка природно – экологической опасности территорий района, рассчитана согласно норм первая очередь резерва материальных средств (минимально необходимая потребность) для предупреждения и ликвидации ЧС, заключены договоры с частными предпринимателями на снабжение населения товарами первой необходимости и на строительные материалы, составлен Паспорт риска района, который уточняется ежегодно.

           Программа обеспечения минимально достаточного уровня   безопасности населения и территорий Першотравневого района от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2011 – 2013 годы состояла из 2-х разделов:

           1-й - Развитие единой системы гражданской защиты;

          2-й - Техническое переоснащение органов управления и сил.

Общий обьем финансовых ресурсов, необходимых для реализации мероприятий Программы состовлял 220,5тыс. грн., в том числе: 169,5 тис. грн. за счет районного бюджета, 51 тыс. грн. бюджеты сельских, поселковых советов.

За счет финансирования мероприятий Программы ежегодно полностью оплачивались затраты на поддержание в рабочем состоянии средств оповещения и связи, а именно: в 2011году на поддержание бесперебойного функционирования и эксплуатационно-технического обслуживания региональной системы оповещения населения об угрозе возникновения чрезвычайных ситуаций из районного бюджета было выделено 12927 грн., в 2012 году - 16085 грн., в 2013году - 17218 грн.

Из-за отсутствия необходимых денежных средств, другие мероприятия Программы – не финансировались.

 

Выполнение мероприятий Программы находились на постоянном контроле районной комиссии по вопросам техногенно – экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям, в частности по вопросам - подготовка к работе в зимний период, подготовка к пожароопасному периоду, подготовка к пропуску паводка и наводнения, обеспечения санитарно – эпидемиологического благополучия в летний период, для чего своевременно разрабатывались и утверждались планы реагирования на   каждый вид ЧС в отдельности.

 

Главной задачей при реализации мероприятий Программы   обеспечения минимально достаточного уровня   безопасности населения и территорий Першотравневого района от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2011 – 2013 годы являлась достижение оптимального уровня готовности сил и служб гражданской защиты населения района для реагирования на ЧС техногенного и природного характера, снижение бюджетных расходов на ликвидацию ЧС и их последствий, оказание гарантированной помощи пострадавшим от ЧС, создание дополнительных условий для дальнейшего экономического и социального развития района.

 

Главний специалист отдела жилищно-коммунального

хозяйства, строительства и вопросов ЧС

райгосадминистрации                                                                     Е.Г.Пастухов


Про затвердження Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Першотравневого району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки

№ 6/31-414 від 26.03.2014

В основу Програми покладені положення Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки», рішення Донецької обласної ради від 14.11.2013 №6/25-620 “Про Програму забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки”, керуючись п.16 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну комплексну Програму забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Першотравневого   району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки (додається).

 

2. Райдержадміністрації при формуванні районного бюджету враховувати видатки на фінансування районної комплексної Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Першотравневого   району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки, виходячи з реальних можливостей районного бюджету.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансування, розвиток малого і середнього бізнесу, соціально-економічного розвитку (Будика) і першого заступника голови райдержадміністрації Аврамова К.А.

 

Голова районної ради                                                          М.Д.Аврамов

ПРОГРАМА

забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Першотравневого району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки

1. Паспорт

Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Першотравневого району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки

1.1. Назва

Програма забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Першотравневого району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки (далі – Програма).

1.2. Актуальність прийняття Програми

Програма визначає основні цілі і завдання розвитку територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту з питань захисту населення і територій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, попередження та оперативного реагування на них до 2017 року.       Програма заснована на показниках техногенно-природної небезпеки району, заходах державного регулювання, спрямованих на забезпечення захисту населення і територій, а також позитивних тенденціях вирішення питань попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру в районі за період 2011-2013 років.

1.3. Ініціатор розробки Програми

Програма розроблена за ініціативи Першотравневої районної державної адміністрації (далі – Першотравнева райдержадміністрація).

1.4. Законодавчі та нормативні документи

В основу Програми покладені положення Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки», рішення Донецької обласної ради від 14.11.2013 №6/25-620 “Про Програму забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки”.

1.5. Розробник Програми

Програма розроблена відділом житлово-комунального господарства, будівництва та з питань цивільного захисту Першотравневої райдержадміністрації .

1.6. Співрозробник Програми

         25 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області

1.7. Відповідальний виконавець Програми

         Виконавцями Програми є Першотравнева райдержадміністрація, 25 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області

1.8. Учасники Програми

           Першотравнева райдержадміністрація, 25 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області

1.9. Термін реалізації Програми

Термін реалізації Програми – 2014-2017 роки.

1.10. Перелік бюджетів, які приймають участь у виконанні Програми

Програмою передбачені заходи, які здійснюються за рахунок коштів районного бюджету та за рахунок коштів бюджетів сільських, селищних рад.

1.11. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми:

 

всього: 394,0 тис. грн., в тому числі:

 

- районний бюджет                         – 238,0 тис. грн.;

 

- бюджет сільських, селищних рад – 156,0 тис. грн..

 

2. Загальні положення Програми.

Програма направлена на досягнення оптимального рівня готовності територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту до захисту населення і територій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, попередження та оперативного реагування на них. Актуальність цієї проблеми пов’язана, передусім, з наявністю в районі об’єктів, що зберігають та використовують у виробництві сильнодіючі отруйні речовини, пестициди та отрутохімікати (в тому числі і заборонені до використання), значного рівня зношення їх основних виробничих фондів, а також можливістю виникнення стихійних лих (“нагонна хвиля”, паводок та інші). Все це викликає необхідність здійснення комплексу заходів, направлених на попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Зважаючи на сьогоднішній стан економіки, виконання превентивних заходів з попередження надзвичайних ситуацій у повному обсязі неможливе, особливо якщо прийняти до уваги багатомільйонні витрати на зазначені цілі. Тому дуже важливо забезпечити своєчасний захист населення при мінімальних економічних витратах шляхом якісного проведення аварійно-рятувальних робіт, підтримки безперебійного функціонування та експлуатаційно-технічного обслуговування регіональної системи оповіщення населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту, накопичення матеріально-технічних засобів в районному резерві. В умовах несприятливих прогнозів затвердження і реалізація заходів Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Першотравневого району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки зведе до мінімуму економічні та фінансові збитки й людські втрати.

Забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру шляхом здійснення комплексних превентивних заходів, здатних помітно зменшити ризик і пом’якшити наслідки техногенних і природних надзвичайних подій уявляється важливим ще й тому, що витрати на реалізацію таких заходів, за розрахунками міжнародних експертів, майже у 15 разів менше витрат на ліквідацію їх наслідків.

 

3. Мета Програми.

Головною метою Програми є забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території району та ефективних дій щодо попередження і реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, ліквідації пожеж і рятування людей на водних об’єктах на території Першотравневого району.

 

4. Основні завдання Програми.

Для досягнення головної мети Програми визначені завдання за наступними напрямками.

В напрямку практичних заходів розвитку єдиної системи цивільного захисту:

-       удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації шляхом закладки матеріально-технічних засобів в районний резерв для попередження, ліквідації надзвичайних ситуацій та життєзабезпечення постраждалого населення;

-       забезпечення гарантованого рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період шляхом підтримки безперебійного функціонування та експлуатаційного обслуговування регіональної системи управління зв’язком та оповіщенням; створення та оснащення центру єдиної служби інформації та допомоги населенню на місцевому рівні; підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів органів управління та сил цивільного захисту.

 

В напрямку практичних заходів запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру – здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій шляхом проведення паспортизації потенційно небезпечних об’єктів району.

 

В напрямку практичних заходів з технічного переоснащення органів управління та сил цивільного захисту:

-       технічне переоснащення підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту шляхом переозброєння й модернізації спеціальної пожежної техніки й спеціального устаткування;

-       організація рятування людей на водних об’єктах шляхом фінансової підтримки рятувальної станції № 7 смт. Ялта, придбання аварійно-рятувальних плавзасобів; розробки і впровадження ефективно діючої системи їнформаційно-пропагандистської роботи з питань безпеки використання водних об’єктів; оснащення мобільної оперативної групи для виконання водолазних робіт.

 

5. Механізм реалізації Програми.

Реалізація завдань Програми забезпечується шляхом виконання програмних заходів.

5.1. Організаційне забезпечення.

Загальне керівництво та контроль за ходом реалізації Програми здійснює Першотравнева райдержадміністрація.

Контроль за використанням бюджетних коштів, направлених на забезпечення виконання Програми, здійснюється в порядку, встановленому бюджетним законодавством.

Відділ житлово-комунального господарства, будівництва та з питань цивільного захисту РДА звітує про хід виконання Програми у встановленому порядку на колегії райдержадміністрації та сесії районної ради.

5.2. Фінансове забезпечення.

Орієнтовний обсяг видатків, необхідний для виконання Програми, з районного бюджету становить 394,0 тис. грн. (Додаток 2).

Обсяг фінансового забезпечення визначено на основі аналізу цін 2013 року і буде уточнюватися під час складання проектів бюджетів всіх рівнів на відповідний рік.

Фінансування Програми за рахунок коштів районного бюджету, бюджетів сільських, селищних рад та інших джерел не заборонених законодавством здійснюється в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік, які встановлюються з урахуванням наявних фінансових ресурсів, що спрямовуються на виконання завдань із забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

5.3. План заходів з реалізації Програми.

           Заходи з реалізації Програми додаються (Додаток 1).

6. Очікувані результати.

В результаті виконання Програми в районі буде забезпечений належний рівень безпеки населення і територій району, підготовлені мобільні, професійні, всебічно матеріально укомплектовані органи управління та сили територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту. Реалізація програмних заходів дозволить знизити бюджетні витрати на ліквідацію надзвичайних ситуацій та їх наслідків, зменшити середньорічні збитки населення від негативного впливу надзвичайних ситуацій та витрати на їх компенсацію постраждалим, отримання гарантованої допомоги постраждалим під час надзвичайних ситуацій та створення додаткових умов для подальшого економічного і соціального розвитку району.

7. Контроль та координація за виконанням.

Загальне керівництво, контроль та координацію за ходом реалізації Програми здійснює Першотравнева райдержадміністрація.

 

Програма розроблена відділом

житлово-комунального господарства,

будівництва та з питань цивільного захисту

населення Першотравневої райдержадміністрації.

 

Головний спеціаліст                                                         Є.Г.Пастухов

Керуючий справами   районної ради                               Н.М. Конжукова  


О выполнении решения районного совета № 6/11-170 от 29.12.2011 года «Об утверждении Программы информатизации Першотравневого района на 2012-2013 года»

 

     Заслушав и обсудив информацию начальника отдела финансово –хозяйственного обеспечения – главного бухгалтера Першотравневой райгосадминистрации Хаджиновой О.В. о выполнении решения районного совета от 29.12.2011 № 6/11-170 «Об утверждении Программы информатизации Першотравневого района на 2012-2013 года», руководствуясь ст.43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

 

РЕШИЛ:

     1. Информацию начальника отдела финансово – хозяйственного обеспечения – главного бухгалтера Першотравневой райгосадминистрации Хаджиновой О.В. о выполнении решения районного совета от 29.12.2011 № 6/11-170 «Об утверждении Программы информатизации Першотравневого района на 2012-2013 года» принять к сведению (прилагается).

     2. Решение районного совета от 29.12.2011 № 6/11-170 «Об утверждении Программы информатизации Першотравневого района на 2012-2013 года» снять с контроля как в основном выполненное.

 

Председатель  районного совета                                                                         Н.Д.Аврамов

 

Довідка

про виконання рішення районної ради

№ 6/11-170 від 29.12.2012 « Про затвердження Програми

інформатизації Першотравневого району на 2012 – 2013 роки»

 

У грудні 2011 року на сесії районної ради було прийнято Програму інформатизації Першотравневого району на 2012-2013 роки.

Програма інформатизації Першотравневого району є складовою частиною Національної програми інформатизації та розроблена у відповідності до:

Указів Президента:

“Про вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Президента України та органів державної влади” від 14.07.2000 № 887;

“Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні” від 31.07.2000 № 929;

“Про концепцію державної регіональної політики” від 25.05.2001 № 341.

Законів України:

“Про Національну Програму інформатизації”;

“Про Концепцію Національної Програми інформатизації”;

"Про місцеві державні адміністрації";

"Про місцеве самоврядування в Україні";

"Про електронні документи та електронний документообіг";

"Про електронний цифровий підпис".

 

Головною метою інформатизації району у 2012-2013 роках було створення чіткої прозорої системи інформаційного забезпечення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району з необхідними елементами аналітичної обробки інформації, відпрацювання механізмів взаємодії райдержадміністрації з іншими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, інтеграції у єдиний інформаційний простір України.

Пріоритетні напрямки районної програми інформатизації:

- інформаційне забезпечення діяльності райдержадміністрації на рівні “Район – область - центр”, “Населений пункт – сільська рада – район”;

- створення автоматизованої інформаційно-аналітичної системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району з впровадженням регламенту інформаційної взаємодії, норм та правил спільного функціонування інформаційних систем; програми корпоративного документообігу, підведення підсумків роботи щодо виконання програми соціально-економічного розвитку з елементами моделювання розвитку структури економічного потенціалу району;

- створення інформаційно-аналітичних центрів органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району з використанням перспективної системи зв‘язку, мережі передачі даних та бази даних комплексних показників соціально-економічного розвитку району і системи документообігу;

- будівництво та впровадження до ладу високошвидкісної районної мережі передачі даних.

   На території району за відомчими програмами діють:

- державний реєстр суб‘єктів підприємницької діяльності;

- державний реєстр виборців;

- система персонального обліку районного управління Пенсійного фонду;

- інформаційно-аналітична система служби зайнятості;

- інформаційна система податкової адміністрації;

- автоматизована система управління статистики;

- інформаційна система державного казначейства;

- автоматизована система банківських установ;

- автоматизовані інформаційні системи окремих підприємств та установ району.

 

Станом на січень 2014 року в районі здійснено в галузі інформатизації такі заходи на суму 31438,00 грн:

- удосконалено систему ведення, електронної обробки та зберігання інформації щодо найважливіших аспектів соціально-економічного, культурного, політичного та інших сфер життя району;

- вдосконалено звітність з документообігу та контролю;

         - продовжується комп’ютерізація робочих місць держслужбовців в райдержадміністрації;

- виділялися кошти на придбання нової комп’ютерної техніки і оргтехніки (20000,00грн);

- здійснювалась технічна підтримка програми з документообігу та контролю «iTs-Office»(1100,00грн);

- здійснювався захист існуючого програмного забезпечення шляхом встановлення антивірусних програм(1000,00грн.);

- відновлення локальних інформаційно-аналітичних систем у відділах апарату райдержадміністрації(4000,00грн);

- заправка картриджів(3000,00грн.);

- проводився ремонт комп’ютерної та оргтехніки(2338,00грн).  

Але необхідно вирішити ще багато завдань щодо формування інформаційної інфраструктури.

Найважливішими наслідками інформатизації, які визначають успіх у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку, є побудова сучасної системи державного управління, розвиток телекомунікаційного середовища, створення потужних інформаційних ресурсів, розвиток пріоритетних напрямків економіки та соціальної сфери.

Впровадження інформатизації державного управління Першотравневого району забезпеченого більш ефективне функціонування органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району за рахунок:

- оптимізації інформаційних потоків на місцевому рівні та між районом, областю і центром;

- оперативності та достовірності даних, необхідних для обґрунтування та прийняття рішень;

- зниження втрат інформації, пов‘язаних з існуючим рівнем обліку, контролю, планування та звітності;

- встановлення процедури електронного підпису документів;

- скорочення часу підготовки документів;

- застосування більш досконалих методів аналізу поточного стану життєдіяльності району;

- визволення кваліфікованого персоналу від рутинних робіт по обліку та підготовці звітних документів.

- підвищення в системі органів виконавчої влади статусу підрозділів, що займаються накопиченням та веденням відповідних інформаційних ресурсів;

- використання порядку захисту інформації, що надається електронною поштою на поштовому сервері.

           Тому вважаємо за доцільне зняти з контролю Програму інформатизації Першотравневого району на 2012-2013 роки.

 

Начальник відділу фінансово-

господарського забезпечення-

головний бухгалтер райдержадміністрації                       О.В.Хаджинова


Об утверждении Программы информатизации Першотравневого района на 2014-2015 годы

№ 6/31-416 от 26.03.2014

 

     С целью обеспечения мобильности в управлении и оперативности передачи информации, повышения исполнительской дисциплины в органах исполнительной власти и органах местного самоуправления, руководствуясь ст.43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

 

РЕШИЛ:

1.Утвердить «Программу информатизации Першотравневого района на 2014-2015 годы» (прилагается).

2. Райгосадминистрации:

2.1.Обеспечить финансирование Программы на условиях совместного финансирования из районного бюджета и бюджета сельских поселковых советов.

 

3.Контроль за выполнением решения возложить на постоянную комиссию районного совета по вопросам планирования бюджета, финансирования, раз-вития малого и среднего бизнеса, социально-экономического развития (Будыка) и руководителя аппарата райгосадминистрации Климович Н.В.

                       

Председатель районного совета                                                                         Н.Д.Аврамов

(С самой Программой Вы можете ознакомиться в районном совете) 


О ходе выполнения решения районного совета от 14.02.2013 № 6/20-289 «Про затвердження районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Першотравневому районі на 2013-2016 роки»

№ 6/31-417 от 26.03.2014

 

Заслушав и обсудив информацию главного врача КУ «Центра первичной медико-санитарной помощи» Григорьева В.В. «О ходе выполнения решения районного совета от 14.02.2013 № 6/20-289 «Про затвердження районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Першотравневому районі на 2013-2016 роки», руководствуясь ст.43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

 

РЕШИЛ:

1.Информацию «О ходе выполнения решения районного совета от 14.02.2013 № 6/20-289 «Про затвердження районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Першотравневому районі на 2013-2016 роки» принять к сведению.

2.Рекомендовать:

2.1.Райгосадминистрации предусматривать средства в пределах финансовых ресурсов районного бюджета на реализацию мероприятий Программы.

2.2. Сельским, поселковым головам ежегодно при формировании бюджета предусматривать в пределах ассигнований возможность выделения средств для финансирования мероприятий Программы.

3.Главному врачу Першотравневой ЦРБ Лободе И.В. и главному врачу КУ «Центра первичной медико-санитарной помощи» Григорьеву В.В. продолжить работу по выполнению мероприятий данной программы.

4.Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам образования, здравоохранения, молодежной политики, культуры и спорта, социальной защиты населения (Троян П.П.), заместителя председателя райгосадминистрации Дороганя В.И., главного врача ЦРБ Лободу И.В.

 

Председатель районного совета                                                     Н.Д.Аврамов                    

 

Д О В І Д К А

«Про хід виконання рішення районної ради від 14.02.2013 № 6/20-289

«Про затвердження районної Програми протидії захворюванню

на туберкульоз у Першотравневому районі на 2013-2016 роки»

 

Районна Програма протидії захворюванню на туберкульоз у Першотравневому районі на 2012-2016 роки затверджена рішенням районної ради від 14.02.2012 № 6-20/289.

На виконання заходів Програми у 2013 році планувалося виділення коштів у розмірі 150,0 тис.грн , у т.ч. 90,0 тис.грн. з місцевого бюджету та 60,0 тис.грн. з інших джерел, не заборонених законодавством.

За фактом в 2013 році з місцевого бюджету виделено 27,2 тис.грн, які витрачені на придбання 37 пайків для 13 хворих. Охоплення хворих на туберкульоз соціальною підтримкою склало 54,2 % (у зрівнянні 45,0 % в минулому 2012 році).

Додатково отримано медикаментозних препаратів для лікування хворих на туберкульоз, придбаних за рахунок обласного бюджету, на суму 24,7 тис.грн.

 

Всього на обліку в тубкабінеті Першотравневої ЦРЛ станом на 01.04.2014 року знаходяться 127 осіб, у т.ч. з активною формою туберкульозу - 27 хворих (у 2012 році - 37 хворих).

У 2013 році виявлені нові особи, хворі на туберкульоз (19 випадків, серед них 1 випадок – захворювання підлітка). За аналогічний період 2012 року були виявлені 20 випадків туберкульозу. В процентному відношенні захворюваність в 2013 склала 69,7 %, в 2012 році – 73,2 %. Спостерігається зниження захворюваності.

З 19 випадків активного туберкульозу - 10 з деструкцією (52,6 %). У 2012 році - 9 випадків з деструкцією (45 %).

   Бактеріовиділювачів в 2013 році зафіксовано 13 випадків з 19 нововиявлених хворих, що становить 68,4%. Для зрівняння: у 2012 році 10 бактеріовиділювачів з 20 випадків (50 %).

    При профогляді із 19 нововиявлених хворих в 2013 році виявлено 15 хворих   (78,9 %). У 2012 році - 16 осіб ( 80 %).

Від туберкульозу у 2013 році померли 3 людини.

    Виконання основних показників роботи:

 

 

Районні показники

Районні показники

Обласні показники

Обласні показники

2012

2013

2012

2013

1. Захворюваність всього на 100 тис. населення

73,2

69,7

64,7

65

2. Захворюваність без ВІЛ-інфекції

45,3

40,4

-

46,5

3. Захворюваність з ВК+ на 100 тис. населення

36,6

47,7

35,3

36,3

4. Відсоток деструкцій

45

58,8

53

51,5

5.Відсоток бактеріовиділювачів

50

65

60,8

63,7

6. Відсоток охоплення ВДТБ посівами

100

100

95,1

98,2

7. Смертність на 100 тис. населення

7,3

11,0

15,3

13,9

8. Померлі, які невідомі диспансеру, на 100 тис. населення

3,6

-

14,3

1,8

9. Рецидіви на 100 тис. населення

7,3

7,35

13,5

11,5

10.Охоплення ПФГ

348,3

546,6

508,1

508

11. Відсоток охоплення ФЛГ группи «ризику»

       -   ВІЛ

       - особи які повернулися з місць позбавлення волі

 

89

100

 

83,7

100

 

75,4

97,5

 

66,8

92,4

12. Охоплення батеріоскопією в ЗЛМ на 100 тис. населення

6,8

7,3

10,0

5,6

13. Результативність в наслідок обслідування

1,6

3,6

4,5

4,5

14. Відсоток виявляємості хворих М+

30,0

46,0

58,8

55,3

15. Захворюваність ВІЛ + ТБ на 100 тис. населення

21,9

29,49

19,4

18,5

16. Захворюваність дітей на 100 тис. населення

-

-

19,1

10,4

17. Захворюваність підлітків на 100 тыс. населення

-

14,6

30,6

30,4

18. Відсоток виконання ФГ підлітків

97

67

97

97,3

19. Витрати за програмою:

19.1. Пайки

відсоток   хворих, охоплений соціальною підтримкою

23 пайка

на суму 1530 грн.з

місцевого

бюджету,

30 пайків

від

ЧервоногоХреста

45,0%

13 хворим 37 пайків на суму

2460 грн.з місцевого бюджету

54,2%

74,3%

19.2. Туберкулін

1878,00 грн з обласного бюджету

24780,00 грн з місцевого бюджету

19.3.Медикаменти

45418,00 грн з

обласного бюджету

24745,00 грн з

обласного бюджету

Відсоток охоплення диспансерним наглядом

15,0%

45,3%

44,1%

 

У районі за період 2013 року проведені заходи щодо поліпшення організації роботи медичних та соціальних закладів, громадських організацій щодо підвищення показників діяльності з метою профілактики захворювання на туберкульоз, усунення недоліків.

1. За пропозицією Обласної ради протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу був змінений склад районної Координаційної ради з питань боротьби з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією/СНІДом, який був затверджений розпорядженням голови РДА від 04.04.2013 року № 69.

Розширено функції та включені до складу Ради до 40% від загальної кількості представників Громади, Ради підприємців, громадських організацій, релігійних конфесій. Вирішено питання міжвідомчої координації та взаємодії первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги.

 

2. З метою поліпшення координації зусиль щодо боротьби з туберкульозом серед населення, покращення доступу хворих до лікування питання профілактики даного захворювання заслухано на спільному засіданні колегії райдержадміністрації та колегії районної ради 20.02.2013 року.

 

3. У 2013 році проведено 4 засідання Координаційної ради з питань боротьби з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією/СНІДом. У липні 2013 року в засіданні брали участь представники Донецької обласної ради з питань боротьби з туберкульозом і ВІЛ-інфекцією/СНІДом, в серпні - завідуюча Маріупольським протитуберкульозним диспансером.

 Затверджено регламент роботи, план роботи та план засідань координаційної ради, склад робочої групи моніторингу та оцінки.

 

4. Проводиться підготовка медичного персоналу з питань клініки, діагностики, профілактики туберкульозу, взаємодії первинного і вторинного рівня системи охорони здоров'я. Проведено 3 навчальних семінари сумісно з працівниками освіти, культури з питань формування здорового способу життя серед шкільної молоді, а також молоді з низькою соціальною відповідальністю, групи ризику.

 

5. Відпрацьована схема взаємодії:

- з РВВС, пенітенціарною службою по залученню до обстеження на туберкульоз осіб, які відбували покарання без позбавлення волі. На виконання наказу МВС № 1003 від 02.11.2012 року в РВВС направлено лист про необхідність первинного обстеження затриманих осіб на туберкульоз;

- з центром зайнятості щодо залучення до обстеження осіб, які перебувають на обліку в даній установі;

- з управлінням праці та соціального захисту населення.

 

6.Виділено 25,0 тис.грн. на придбання туберкуліну.

7. Вирішено питання у Першотравневій ЦРЛ щодо ремонту рентгендіагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення ( РДК ВСМ), що з одного боку поліпшить якість і можливості діагностики, а з іншого боку підвищить авторитет лікувально - діагностичної служби.

8. Питання санітарно - гігієнічного навчання населення вирішується спільно закладами охорони здоров'я, відділом освіти, культури, відділом кримінальної міліції. Знайдені шляхи неформального підходу та проведення заходів у школах, закладах охорони здоров'я, культури. Цікавим і безсумнівно ефективним заходом є проведення в районному кінофотоклубі зустрічей з молоддю, проведення акцій до Дня здоров'я, Дня боротьби зі СНІДом, Дня боротьби з туберкульозом та інші.

9. Налагоджений тісний взаємозв'язок з Фондом Р.Ахметова «Розвиток України»: придбано буклети, плакати та інша наочність в допомогу фахівцям для проведення відповідної роботи з населенням з питань формування здорового способу життя; для проведення Дня боротьби з туберкульозом придбано футболки з логотипом «Туберкульоз виліковний».

 

10. З рекламною фірмою «Фенікс» укладено угоду про використання бігборду, що знаходиться в центрі п.Мангуш під соціальну рекламу. Протягом червня - серпня місяця там був розміщений банер «Донбас проти СНІДу», у вересні – грудні банер «Туберкульоз виліковний».

 

Вимагали поліпшення такі показники як виявлення випадків ТБ у загальній лікувальній мережі шляхом мікроскопії мокротиння, загальний рівень захворюваності на туберкульоз, захворюваність на туберкульоз дитячого населення.

З метою усунення перерахованих вище недоліків проведена підготовка лікаря лаборанта і фельдшера лаборанта ЦРЛ за методикою мікроскопії мокротиння. Відбір контингенту на дослідження мокротиння на ТБ став строго диференційованим. Стала більш результативною робота в осередках інфекції з метою недопущення захворювання (в першу чергу дітей і підлітків) з числа контактних.

Туберкульоз як соціальна хвороба залежить від соціальних умов, поліпшення яких спрямоване на зниження епідеміологічних показників захворювання, а в подальшому і на ліквідацію епідемії.

Головне завдання профілактики - поліпшення соціально-побутових умов життя і матеріального благополуччя населення.

Очікуваний результат: зниження рівня захворюваності та смертності від туберкульозу.

Для успішного викорінення проблеми туберкульозу та СНІДу необхідно вирішення наступних питань :

 

1. Кадрове забезпечення. В ЦРЛ ставка фтизіатра укомплектована на 0,5 ст. за сумісництвом лікарем педіатром. Посада лікаря кабінету профілактики ВІЛ укомплектована на 0,5 ст. також за сумісництвом.

2. Поліпшення у 2014 році фінансового забезпечення районних програм, в т.ч. Програми боротьби з туберкульозом шляхом залучення фінансових засобів з позабюджетних джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством, активної співпраці з благодійними фондами.

3. Орієнтація основного напрямку діяльності на профілактику негативних явищ у розрізі всього суспільства, починаючи з дитячих дошкільних установ, шкіл; підвищення моральних принципів і формування здорового способу життя.

 

Головний лікар Центру ПМСД                                             В.В.Григор’єв


Про внесення змін до рішення районної ради від 24.03.2010 № 5/34-489 «Про проведення районного конкурсу «Майбутній лікар» на право навчання за рахунок районного бюджету»

№ 6/31-418 от 26.03.2014

 

У зв’язку з кадровими змінами у райдержадміністрації, районній раді, закладах охорони здоров'я району, редакції районної газети «Сельская новь», з метою впорядкування складу районної комісії щодо підготовки, проведення та визначення переможців районного конкурсу «Майбутній лікар», керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у рішення районної ради від 24.03.2010 № 5/34-489

«Про проведення районного конкурсу «Майбутній лікар» на право навчання

за рахунок районного бюджету»:

1.1. Затвердити склад районної комісії щодо підготовки, проведення та визначення переможців районного конкурсу «Майбутній лікар» у новій редакції (далі – Комісія), (додається).

1.2. У пункті 3 рішення слова «Заступнику голови райдержадміністрації, голові комісії Мурзі Г.В.» замінити словами «Заступнику голови райдержадміністрації голові, комісії Дороганю В.І.».

1.3. Пункт 4 рішення викласти у новій редакції:

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісії з питань освіти, охорони здоров'я, молодіжної політики, культури та спорту, соціального захисту населення (Троян) та з питань планування бюджету, фінансування, розвиток малого і середнього бізнесу, соціально-економічного розвитку (Будика) і заступника голови райдержадміністрації Дороганя В.І.

 

Голова районної ради                                                                       М.Д. Аврамов

 

 Додаток

до рішення сесії районної ради

 від 26.03.2014№ 6/31-418

С К Л А Д

комісії щодо підготовки, проведення та визначення переможців

районного конкурсу «Майбутній лікар»

1.

Дорогань Володимир Ілліч

Заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

2.

Лобода Ірина Володимирівна

Головний лікар Першотравневої центральної районної лікарні, заступник голови комісії

3.

4.

5.      

Мурза Галина Вікторівна

Будика Віктор Дмитрович

Бардічєвська Лілія Вікторівна

Начальник районного відділу освіти, секретар комісії

Голова постійної комісії                                

з питань планування бюджету,     фінансування, розвиток малого і

середнього бізнесу, соціально-економічного розвитку, член комісії

юристконсульт   Першотравневої ЦРЛ

6.

Григор’єв Володимир Вікторович

Головний лікар КЗ «Першотравневий Центр первинної медико-санітарної допомоги», член комісії

7.

Лебединська Євгенія Василівна

Завідувач Мангушської амбулаторії, член комісії

8.

9.

Нілаєва Наталія Вікторівна

Олефір Світлана Валентинівна

Головний редактор районної газети «Сельская новь», член комісії

 

Заступник голови районної ради, член комісії

10.

Троян Петро Павлович

Голова постійної комісії                                 з питань освіти, охорони здоров’я, юнацької політики, культури та спорту,

соціального захисту населення, член комісії

11.

Черниця Олена Олександрівна

 

 

 

 

 

Заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги, член комісії

 


О ходе выполнении решения сессии районного совета от 30.03.2011 № 6/5-72 «Об утверждении Программы функционирования и развития районного трудового архива на 2011- 2015 годы»

№ 6/31-419 от 26.03.2014

                Заслушав и обсудив информацию начальника районного трудового ар-хива Ковалевой А.Д. о ходе выполнении решения сессии районного совета от 30.03.2011 № 6/5-72 «Об утверждении Программы функционирования и развития районного трудового архива на 2011- 2015 годы», руководствуясь ст. 43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

                                                  

РЕШИЛ:

1.Информацию начальника районного трудового архива Ковалевой А.Д. о ходе выполнении решения сессии районного совета от 30.03.2011 № 6/5-72 «Об утверждении Программы функционирования и развития районного трудового архива на 2011- 2015 годы» принять к сведению (информация прилагается).

 

2.Рекомендовать сельским, поселковым советам, организациям, предприятиям ежегодно при подготовке проектов бюджетов на текущий год предусматривать финансирование Программы функционирования и развития районного трудового архива на 2011-2015 годы.

 

3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам жилищно-комунального хозяйства, промышленности, транспорта, связи, топливно-энергетических ресурсов и развития курортной зоны побережья Азовского моря и экологии (Алимов П.В.), заместителя председателю районного совета Олефир С.В.

 

Председатель районного   совета                                                             Н.Д.Аврамов

О ходе выполнении решения

сессии районного совета от 30.03.2011 № 6/5-72

«Об утверждении Программы функционирования и развития районного трудового архива на 2011- 2015 годы»

     Мероприятия, предусмотренные   «Программой функционирования и развития районного трудового архива на 2011- 2015 годы» за 2011-2013 годы трудовым архивом в основном выполнены.

           Реализация задач районной Программы способствовала решению ряда проблем, связанных с обеспечением функционирования трудового архива и укреплением его материально-технической базы.

   На обеспечение функционирования трудового архива в 2011-2013годах планировалось выделить 373,6 тыс., грн., выделено и освоено 342,6 грн.,

из них:

- с общего фонда местного бюджета - 215 тыс. грн.,

- со спецсчета трудового архива - 99,2 тыс. грн.

- сельскими и поселковыми советами на выполнение Программы было перечислено 28 тыс. грн., в том числе:

Стародубовским сельским советом - 9 тыс. грн. (в 2012г.),

Ялтинским поселковым советом - 8 тыс. грн. (в 2011 и 2012г.),           Мелекинским сельским советом - 5 тыс. грн. (в 2011г.);

Урзуфским сельским советом - 3 тыс. грн. (в 2012г);

Мангушским поселковым советом - 3 тыс. (в 2013г.).

      

І. С целью обеспечения функционирования трудового архива в 2011-2013 годах согласно Программе выделенные средства были использованы на:

- заработную плату -   217,523 тыс. грн.

- начисления на зарплату – 59,663   тыс. грн.

- на оплату энергоносителей, услуг банка и связи, аренду помещений – 26,207 тыс. грн.

ІІ. С целью гарантированного обеспечения сохранности документов и развития районного трудового архива согласно Программе осуществлены следующие мероприятия:

Ремонт и техническое обслуживание оргтехники на сумму – 4696грн. (при плане 5000 грн.)

в том числе:

- заправку и восстановление картриджей для принтера и ксерокса - 576 грн. техническое обслуживание оргтехники - 1346 грн.

- приобретение (в 2011г.) нового картриджа для ксерокса – 830,00грн.,

- приобретение (в 2011г.) флешки и переходника - 134,00 грн.,

- приобретение (в 2012г.) нового жесткого диска для замены вышедшего из строя для ПК (2004 г выпуска) – 865 грн.

- приобретение (в 2013г.) новой материнской платы и блока питания, вместо вышедших со строя и добавление оперативной памяти вместо устаревшей на сумму - 945грн.    

- Ремонт и техническое обслуживание ОПС – 200 грн.

- Перезарядка огнетушителей - 213 грн.,

- Проведение профилактических испытаний и замеров сопротивления изоляции электрооборудования и электросети в помещениях трудового архива – 300 грн.,

- Приобретение средств дезинфекции, дезинсекции и средств борьбы с грызунами- 300 грн.

На приобретения:

- стола и 2 стульев для посетителей - 570 грн.,

- новой лестницы вместо сломавшейся - 500 грн.,

- приобретение новой ручки для замены сломавшейся ручки для двери рабочей комнаты– 90 грн.,

- бумаги и канцелярских книг - 577 грн. (при плане - 4,5 тыс. грн.),

- марок и конвертов для пересылки справок за границу –151 грн.,

- 30 картонажей - 2085 грн. (в 2011г.).

С целью улучшения информатизации архивного дела:

- составлена информационная база данных учёта архивных фондов районного трудового архива в бумажном и электронном виде;

- составлен реестр описей фондов трудового архива и в 2013году опуб-ликован на веб-сайте районного совета с перечнем видов документов по каждому фонду;

- организован учёт архивных документов предприятий, учреждений и организаций – источников комплектования трудового архива.

С целью выполнения заданий Программы по повышению квалификации работников трудового архива, деловодных служб и ответственных за архивные подразделения предприятий, учреждений и организаций по вопросам деловодства и архивного дела:

- специалисты архива прошли курсы повышения квалификации по вопросам пожарной безопасности,

- систематически проводят консультации по вопросам доловодства, учёта и обеспечения сохранности архивных документов,

- ежегодно организуются семинары по повышению квалификации ответственных за деловодство и архивное дело.

       За три отчётных года исполнено 3778 запросов. При таком количестве обращений в архив ни жалоб со стороны заявителей, ни замечаний со стороны инспекторов ПФУ не было.

     Кроме бесплатного исполнения запросов социально-правового характера трудовой архив оказывает платные услуги по приёму архивных документов новых фондов ликвидированных предприятий, составлению описей дел, Номенклатуры дел, Положений об архивных подразделениях и ЭК, актов о выделении документов временного хранения для уничтожения и упорядочению архивных документов.

       За 2011-2013гг. ТА принято 32 фонда количеством 2661дел, (всего в ТА находится на хранении 10097 дел по кадровым вопросам).

За 2011-2013гг. ТА оказаны платные услуги по составлению 42 описей дел, 11 Номенклатур дел, 24 Положений об архивных подразделениях и ЭК, 9 актов о выделении документов временного хранения для уничтожения, подшито 567 архивных документов на общую сумму - 52,2 тыс. грн., однако на спец счет ТА поступило лишь 22,0 тыс. грн..

Документы Рыбколхоза «Россия» (171 ед.хр.) приняты после ликвидации рыбколхоза, документы ВАТ «Агробаза» (204 дела) в 2011 году приняты без оплаты за хранение согласно решению райсовета, как безхозные, в результате ТА только по приёму документов потерял   10,3 тыс. грн.

Бюджетные организации за исключением ПФУ, Першотравневый рацонный центр занятости, Мариупольское межрайонное управление водного хозяйства, Першотравневой государственной районной лечебницы ветеринарной медицины не оплатили выполненные трудовым архивом услуги по составлению описей дел, Номенклатур дел, Положений об архивных подразделениях и ЭК, актов, объясняя отсутствием средств на эти цели. В результате трудовой архив не дополучил на спецсчёт более 30 тыс. грн.

Из-за отсутствия средств ряд запланированных мероприятий не выполнен:

- приобретен ксерокс;

- не введена в 2012г. дополнительная штатная ед. архивного работника

- трудовой архив не подключен к сети интернет, из-за отсутствия средств на

подключение и абонентную оплату интернет-услуг;

- на оплату энергоносителей в 2014 году даже по затратам 2013 года (а это 11190 грн.) не хватает 5750 грн.

Начальник районного

трудового архива                                                                     А.Д.Ковалёва


Про хід виконання рішення районної ради від 21.06.2012 № 6/13-225 «Про районну Програму забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в Першотравневому районі на 2012-2015 роки»

№ 6/31-420 от 26.03.2014

       Заслухавши інформацію начальника архівного відділу райдержадміністрації Кудрявцевої М.Г. про хід виконання рішення районної ради від 21.06.2012 № 6/13-225 «Про районну Програму забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в Першотравневому районі на 2012-2015 роки», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію про виконання рішення районної ради від 21.06.2012 № 6/13-225 «Про районну Програму забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в Першотравневому районі на 2012-2015 роки» прийняти до відома.

2.Рекомендувати:

2.1. Райдержадміністрації передбачити кошти в межах реальних фінансових ресурсів районного бюджету на реалізацію заходів Програми.

2.2. Сільським, селищним головам щорічно при формуванні бюджету передбачати в межах асигнувань можливість виділення коштів для фінансування   Програми.

3.Архівному відділу райдержадміністрації продовжити роботу щодо виконання районної Програми забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в Першотравневому районі на 2012-2015 роки».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансування, розвитку малого і середнього бізнесу, соціально-економічного розвитку (Будика), керівника апарату райдержадміністрації Климович Н.В.

Голова  районної ради                                                                           М.Д.Аврамов

 

                                                           Інформація 
 про хід виконання рішення районної ради від 21.06.2012 № 6/13-225 «Про районну Програму забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в Першотравневому районі на 2012-2015 роки»

         З метою здійснення заходів щодо створення належних умов для зберігання, поповнення та використання архівних фондів Першотравневого району рішенням сесії Першотравневої районної ради від 21.06. 2012 № 6/13-225 затверджена «Програма забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в Першотравневому районі на 2012-2015 роки»

      Програма розроблена відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи».

       Метою Програми є   реалізація заходів, спрямованих на поліпшення умов гарантованого забезпечення зберігання інформації в архівних документах Національного архівного фонду.

     З метою реалізації основних завдань цієї програми проведено роботу з уточнення списків юридичних осіб - джерел формування НАФ та комплектування архівного відділу райдержадміністрації. До списку №1 юридичних осіб-джерел формування НАФ, які передають документи до архівного відділу Першотравневої райдержадміністрації включено 33 установи та організації, до списку №2 юридичних осіб - джерел формування НАФ, які не передають документи до архівного відділу - 1 установу, до списку №3 (в діяльності яких не утворюються документи НАФ) включено 43 установи та організацій. Це дало змогу спланувати роботу щодо виявлення документів та забезпечення їх належного зберігання.

     Забезпечено контроль за станом описування управлінської документації та документів з особового складу підприємств, установ та організацій району. Підвищується якість підготовки документів, які розглядаються ЕК архівного відділу райдержадміністрації.

     Протягом 2012-2013 років проведено 16 засідань експертної комісії архівного відділу, на яких розглянуто документи, надані 52 установами та організаціями району. У тому числі 36 номенклатур справ на 2057 позицій, 18 описів справ постійного зберігання на 1603 справи, 47 описів справ з особового складу на 1020 справ, 23 акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, 35 положень про архівні підрозділи, 25 інструкцій з діловодства.

         Проведена робота щодо забезпечення своєчасного надходження документів Національного архівного фонду на зберігання до архівного відділу. Протягом 2012 -2013 років на державне зберігання надійшло – 228 справ організацій та установ списку-джерел комплектування архівного відділу.

       Архівним відділом постійно надається методична і практична допомога в організації роботи архівних підрозділів установ, підприємств, організацій району, незалежно від форм власності для встановлення єдиного для всіх установ порядку роботи з документами від їх створення в діловодстві до передання на постійне зберігання до державних установ або архівних підрозділів установи, підвищення ефективності організації архівної справи в установах, суворого дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань архівної справи та діловодства. Надаються консультації з питань складання номенклатур справ, описів справ постійного, тривалого зберігання, з особового складу, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інших питань архівної справи та діловодства.

       Забезпечується реалізація конституційних прав громадян на письмові звернення та особистий прийом.

       Протягом 2012 року архівним відділом розглянуто 204 звернення громадян . Виконано 214 запитів тематичного та 52 запити соціально-правового характеру.   Протягом 2013 року розглянуто 155 звернень громадян. Виконано 187 запитів тематичного та 57 запитів соціально-правового характеру.

     Для зміцнення матеріально–технічної бази архівного відділу та на виконання завдань районної Програми протягом 2012-2013 років архівний відділ райдержадміністрації підключено до мережі Інтернет на суму ( 1000 грн.), придбано 2 інформаційні стенди на суму (500 грн), та драбинку на суму (300 грн.).

     За період з 2012 по 2013 роки районна Програма профінансована в сумі 1800 гривен що складає   3,1%.

Начальник архівного відділу                                                     М.Г.Кудрявцева


Отчет о финансово-хозяйственной деятельности ГКП «Першотравневое БТИ» за период с 03.01.2013 по 28.02.2014 года

№ 6/31-421 от 26.03.2014

 

         Заслушав и обсудив отчет начальника ГКП «Першотравневое БТИ”          Аврамовой Т.А. “О финансово-хозяйственной деятельности Першотравневого БТИ за период с 03.01.2013 по 28.02.2014 года», руководствуясь ст.43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

 

РЕШИЛ:

 1. 1.Отчет начальника ГКП «Першотравневое БТИ»Аврамовой Т.А. “О финансово-хозяйственной деятельности Першотравневого БТИ за период с 03.01.2013 по 28.02.2014 года»принять к сведению.
 1. 2.Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам жилищно-коммунального хозяйства, промышленности, транспорта, связи, топливно-энергетических ресурсов и развития курортной зоны побережья Азовского моря и экологии (Алимова ) и заместителя председателя районного совета Аврамова С.И.

 

Председатель     районного совета                                                                              Н.Д.Аврамов

СПРАВКА

о финансово-хозяйственной деятельности

Першотравневого БТИ за 2013г. и 2 месяца 2014г.

                 Выполняя уставную деятельность по технической инвентаризации объектов недвижимости, Першотравневое БТИ в условиях действия нового законодательства по технической инвентаризации за 2013 год обеспечило выполнение объема услуг на сумму 506,9 тыс. грн., в том числе по заказам физических лиц 362,2 тыс. грн., по заказам юридических лиц на сумму 144,7 тыс. грн. Выдано 102 информационные справки относительно объектов недвижимости и собственников по запросам правоохранительных органов, налоговой службы и других государственных органов.

       За 2013г. на текущий счет предприятия от заказчиков поступило денежных средств на сумму 432,1 тыс.грн. ( Для сравнения, за 2012г – 1617,5 тыс. грн.). всего выполнено 567 заказов от физических и юридических лиц, с учётом заказов предыдущего года. За 2013год всего принято 505 заказов: от физических лиц -472, от юридических лиц – 33 (за 2012г. всего принято 2029 заказов от физических -1915, от юридических – 114.)

       Но, несмотря на сокращение объема заказов в связи со вступлением в силу с 01.01.2013г. нового законодательства по технической инвентаризации и регистрации объектов недвижимости, с учётом наличия кризисных явлений в экономике предприятий и финансовых трудностей у населения, предприятие со средней штатной численностью 7 человек за 2013год смогло обеспечить выполнение производственных планов всеми исполнителями. Это, в свою очередь, дало возможность своевременно и в полном объеме обеспечить оплату налогов в бюджет и единого социального взноса в Пенсионный фонд, а также своевременно выплатить зарплату работникам предприятия.

Так, за 2013год сумма платежей в бюджет составила 115,7тыс.грн., сумма ЕСВ – 130,2 тыс.грн.

За 2013 год предприятием проведена претензионная работа с заказчиками-дебиторами, в результате которой погашена дебиторская задолженность на сумму 12,5тыс.грн. На 01.01.2013г. дебиторская задолженность составляла 18,4 тыс.грн., на 01.12.2013г. – 5,9 тыс. грн. На 01.03.2014г дебиторская задолженноять составляет 7,1 тыс.грн., из которых 6,4 тыс. грн. задолженность бюджетной организации.

Убыток предприятия на 01.02.2013г составлял 26,9 тыс.грн., который возник за январь 2013г в связи с сокращением штата. На 31.12.2013г. убsток составляет 36,3 тыс.грн. Наличие денежных средств на счетах предприятия на 01.01.2013г составляло 410,2 тыс. грн. на 01.02.2013г.- 183,6 тыс.грн. на 01.01.02014г – 144,9 тыс. грн. (В январе 2013г. проведено сокращение численности сотрудников приедприятия с выплатой заработной платы, компенсации и выходного пособия в раз мере 151,2 тыс. грн.)

С целью эффективного использования труда сотрудников БТИ, на предприятии в 2013г. внедрен бригадный метод организации труда.

Для минимизации коммунальных расходов в условиях уменьшения штата сотрудников и, следовательно, количества отапливаемых кабинетов, Першотравневое БТИ в 2013г. перешло на электрическое отопление.

Однако за 2 месяца 2014г. года, в условиях политического и экономического кризиса в Украине, происходит ешё больший спад в необходимости осуществления технической инвентаризации объектов недвижимости коммунальным предприятием на территории Першотравневого района. Так, за истекший период предприятие приняло 42 заказа от физических и 2 заказа от юридических лиц. На текущий счет поступило денежных средств на сумму 42,0           тыс. грн. ( За аналогичный период 2013г. предприятие приняло 60 заказов от физических и 7 заказов от юридических лиц, на текущий счет поступило 59,0 тыс. грн.).

Такие показатели не дают возможности обеспечить производственный персонал необходимым объемом работ. Предприятие несет ежемесячно убытки, наличие средств на текущем счете уменьшается и на 01.03.2014г составляет 138,0 тыс грн. Убыток предприятия на 01.03.2014г составляет 10,9 тыс.грн. Размер кредиторской задолженности уменьшается. На 01.01.2014г. он составлял 47,9 тыс. грн., а на 01.03.2014г. составляет 31,5 тыс. грн.

 

Начальник

Першотравневого БТИ                                                        Т.А. Аврамова


Об утверждении технической документации о нормативной денежной оценке земельных участков

№ 6/31-422   от 26.03.2014

 

Рассмотрев техническую документацию о нормативной денежной оценке земельных участков за границами населенных пунктов, учитывая заключение отдела госземагенства в Першотравневом районе Донецкой области от 14.03.2014 № 254 и руководствуясь ст. 23 Закона Украины «Об оценке земли», ст. 43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

 

РЕШИЛ:

Утвердить техническую документацию о нормативной денежной оценке земельных участков гражданина Товарчи Л.В. для ведения товарного сельскохозяйственного производства на территории Бердянского сельского совета Першотравневого района Донецкой области за границами населенных пунктов.

Площадь земельных участков в соответствии с договором аренды составляет 48,8667га, в т.ч. участок №1 - 21,2491га, участок №2 – 2,7269га, участок №3 – 16,9908га, участок №4 – 7,8999га.

Нормативная денежная оценка земельных участков составляет: участок №1 – 456659,92грн. (1м2-2,15грн.), участок №2 – 56563,30грн. (1м2- 2,07грн.), участок №3 – 384107,15грн. (1м2-2,26грн.), участок №4 – 197382,87грн. (1м2-2,50грн).

Заключение государственной экспертизы землеустроительной документации от 13.02.2014г. № 29-14 – оценивается положительно.

 

Председатель  районного совета                                                                                Н.Д. Аврамов


О плане работы районного совета на 2 квартал 2014 года

№ 6/31-423 от 26.03.2014

 

           В соответствии с п. 6 ст. 43 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет 

РЕШИЛ:

          1.Утвердить план работы районного совета на 2 квартал 2014 года (прилагается).

           2.Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии районного совета и управляющего делами исполнительного аппарата районного совета Конжукову Н.Н.

 

Председатель  районного совета                                                                                            Н.Д. Аврамов

(С планом работы районного совета Вы можете ознакомиться на нашем сайте в разделе "О совете") 


Об утверждении распоряжений председателя районного совета, принятых в межсессионный период

№ 6/31-424 от 26.03.2014

         Руководствуясь ст.ст.43,55 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», районный совет

 

РЕШИЛ:

Утвердить распоряжения председателя районного совета, принятые в межсессионный период.

15.01.2014

№ 1

О перераспределении ассигнований

16.01.2014

№ 2

О перераспределении ассигнований

21.01.2014

№ 3

О созыве внеочередной 30-й сессии районного совета 6 созыва

24.01.2014

№ 4

Об учете в составе районного бюджета средств субвенции областного бюджета

27.01.2014

№ 5

О перераспределении ассигнований

27.01.2014

№ 6

Про нагородження відзнаками

30.01.2014

№ 8

О перераспределении ассигнований

11.02.2014

№ 9

Об утверждении Паспортов бюджетных программ на 2014 год

12.02.2014

№ 24/10

Про нагородження відзнаками

17.02.2014

№ 11

О перераспределении плана ассигнований общего фонда

19.02.2014

№ 12

О перераспределении ассигнований

25.02.2014

№ 14

О перераспределении ассигнований

25.02.2014

№ 15

О назначении Чайки А.В. на должность помощника-консультанта депутата районного совета Пряникова Ю.В.

25.02.2014

№ 16

Про затвердження інструкції з діловодства в Першотравневій районній раді та її виконавчому апараті

04.03.2014

№ 17

О перераспределении ассигнований

05.03.2014

№ 48/18

Про подяку

11.03.2014

№ 19

О созыве   31-й сессии районного совета 6 созыва

12.03.2014

№ 49/20

Про нагородження відзнаками

 

Председатель  районного совета                                                                                            Н.Д.Аврамов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прогноз погоды

Видео о нашем районе

Контактная информация

Адрес:

ул. Ленина, 72,

пгт. Мангуш,

Першотравневый район,

Донецкая область,

Украина, 87400

Телефон:

(06297) 2-34-55

Факс:

(06297) 2-32-76

E-mail:

info@pershotrrada.dn.ua